Forum prawne

Prawo na co dzień

5136 tematów
Subfora: Alimenty ,Rozwód i ustanie małżeństwa ,Separacja ,Rodzice a dzieci ,Podział majątku , więcej
Subfora: Świadczenia ,Składki ,Pozostałe ,Archiwum , , więcej
Subfora: Postępowanie administracyjne ,Ruch drogowy ,Zameldowanie / wymeldowanie ,Dla cudzoziemca ,Zmiana nazwiska , więcej
1097 tematów
Subfora: Spadki ,Zachowek ,Odpowiedzialność za długi ,Postępowanie spadkowe ,Podatki w spadkach , więcej
Subfora: Emerytura ,Renta ,Zasiłki ,Składki ,Postępowanie przed ZUS , więcej
Subfora: Spółdzielnia ,Wspólnota ,Ochrona lokatorów ,Mieszkania służbowe ,TBS , więcej
Subfora: Majątkowe ,Osobowe ,Pozostałe ,Archiwum , , więcej
613 tematów
Subfora: Pozwolenie na budowę ,Zagospodarowanie przestrzenne ,Zgłoszenie ,Pozostałe ,Archiwum , więcej
1320 tematów
Subfora: Hipoteka ,Przedawnienie ,Służebności ,Własność i posiadanie ,Zasiedzenie , więcej
3662 tematów
Subfora: Apelacja ,Przestępstwo ,Wykroczenia ,Wyrok ,Zatrzymanie , więcej
Subfora: Apelacja / kasacja / zażalenie ,Dowody ,Egzekucja ,Koszty sądowe ,Pozwy / wnioski , więcej

Prawo w biznesie

2550 tematów
Subfora: Urlopy pracownicze ,Wynagrodzenie ,Obowiązki pracodawcy i pracownika ,Czas pracy ,BHP , więcej
231 tematów
Subfora: Działalność gospodarcza ,Spółka z o.o. ,Spółka cywilna ,Spółka akcyjna ,Spółka jawna , więcej
1093 tematów
Subfora: Pity 2017 ,Podatek dochodowy od osób fizycznych ,Podatek dochodowy od osób prawnych ,Podatek od czynności cywilnoprawnych ,Podatek od nieruchomości , więcej
Subfora: Postępowanie naprawcze ,Postępowanie upadłościowe ,Pozostałe ,Układ w upadłości ,Archiwum , więcej
2635 tematów
Subfora: Zawarcie umowy ,Wykonanie umowy ,Pełnomocnictwo ,Przedawnienie ,Rozwiązanie umowy , więcej
Subfora: Postępowanie administracyjne ,Koncesje i zezwolenia ,Decyzja administracyjna ,Postępowanie sądowo-administracyjne ,Dla cudzoziemca , więcej
264 tematów
Subfora: Kredyty i pożyczki ,Rachunki i rozliczenia ,Obowiązki i uprawnienia banków ,Gwarancje, poręczenie, akredytywy ,Listy zastawne i banki hipoteczne , więcej
Subfora: Pozew ,Przebieg postępowania ,Koszty ,Egzekucja / zabezpieczenie ,Apelacja , więcej
Subfora: Akcje ,Czeki ,Obligacje ,Weksle ,Pozostałe , więcej
Subfora: Zasady ogólne ,Zamawiający i wykonawcy ,Protest i odwołanie ,Procedury udzielania zamówień ,Pozostałe , więcej
Subfora: Prawo autorskie ,Własność przemysłowa ,Archiwum , , , więcej

Ostatnie wpisy

Dobry prawnik - sprawy rodzinne alimenty opieka nad dziećmi

Wszystko było ogarnięte na maxa. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką Adwokat Magdalena Chróścielewska - mi zaoferowała. Miła, uczynna, zaangażowana do końca w sprawę. Na każdej rozprawie ... Zobacz wątek

21 odpowiedzi

2024.9.6 18:10:55

Spadek adwokat Łódź

Wszystko było ogarnięte na maxa. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką Adwokat Magdalena Chróścielewska - mi zaoferowała. Miła, uczynna, zaangażowana do końca w sprawę. Na każdej rozprawie ... Zobacz wątek

15 odpowiedzi

2024.9.6 18:10:24

Rozprawa apelacyjna (rozwód) - terminy w Krakowie

Wszystko było ogarnięte na maxa. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką Adwokat Magdalena Chróścielewska - mi zaoferowała. Miła, uczynna, zaangażowana do końca w sprawę. Na każdej rozprawie ... Zobacz wątek

9 odpowiedzi

2024.9.6 18:10:5

rozwód z orzekaniem o winie - potrzebny dobry prawnik

Wszystko było ogarnięte na maxa. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką Adwokat Magdalena Chróścielewska - mi zaoferowała. Miła, uczynna, zaangażowana do końca w sprawę. Na każdej rozprawie ... Zobacz wątek

9 odpowiedzi

2024.9.6 18:9:40

Prawnik

Wszystko było ogarnięte na maxa. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką Adwokat Magdalena Chróścielewska - mi zaoferowała. Miła, uczynna, zaangażowana do końca w sprawę. Na każdej rozprawie ... Zobacz wątek

6 odpowiedzi

2024.9.6 18:9:6

Licytacja domu

Dzień dobry, pytanie? Czy komornik ma prawo dalej zlicytować dom, jeśli wartość zadłużenia zostanie częściowo spłacona i będzie wynosić poniżej 5%? Załóżmy, że dom ma wartość 200000, ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2024.9.6 13:37:49

Sytuacja prawna

Dzień dobry. Mam pytanie i prośbę o określenie mojej sytuacji prawnej. Otóż mieszkam z narzeczoną w nieruchomości dziadka. Jestem zarządcą tej nieruchomości czyli opłacam wszystkie media, oporządzam, ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2024.9.4 14:12:32

kupię świadectwo

polecam drugi dokument zamówiony od dokumentexpress@proton.me wszystko pieknie. ! ... Zobacz wątek

115 odpowiedzi | Strony: 1 2 3

2024.9.4 9:16:5

Oszustwo urzędnika powiatowego urzędu pracy

Witam.
Czy można w jakiś sposób ukarać urzędnika urzędu pracy,
który wprowadza mylnymi pismami w błąd bezrobotnych (tak jak np. mnie)?
Chodzi o pismo z niby propozycją pracy.
Okazało się ... Zobacz wątek

0 odpowiedzi

2024.9.3 14:43:44

ZOBACZ WIĘCEJ

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika