e-prawnik.pl Porady prawne

Adwokat rozwód Warszawa lub okolice

Odpowiedzi w temacie (2)

nicki77

5.8.2022

Poszukuję najlepszego adwokata od spraw rozwodowych. Sprawa bardzo trudna. Mój mąż jest znanym człowiekiem w Warszawie stąd potrzebuje kogoś walecznego który będzie dbał o moje interesy. Nie chcę żeby zabrzmiało to dziwnie ale zależy mi na adwokacie - mężczyźnie. Wcześniej miałam kobietę i nie byłam zadowolona. Kogo polecacie? Nie ważne skąd?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

klientka3

2022-08-10 13:30:34

Polecam mecenasa Igora Klimkowskiego bo wiem, że takimi sprawami się zajmuje. Najlepiej umówić się do niego na wizytę i porozmawiać o problemie. On zawsze kontaktuje się i spotyka ze swoimi klientami osobiście. Na pewno będzie wiedział jak w danej sprawie zadziałać. Zadzwoń do niego bezpośrednio: 600 365 228 i umów się na spotkanie.

RenataTrysiak

2022-08-10 22:56:32

U mnie będzie krótko i na temat - TYLKO adwokat Magdalena Chróścielewska. Poczytajcie jej stronę (https://chroscielewska-chroscielewski.com/) i blogi które prowadzi jak http://rodzinne-prawo.pl/ tam znajdziecie wszystko co niezbędne. Sami się przekonacie, że jest najlepsza. Osobiście mi pomogła wygrać mega dobre warunki rozwodu.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM