Dobry adwokat Warszawa

Odpowiedzi w temacie (1)

Owers

12.9.2019

Jestem w dość trudnej sytuacji - mianowicie razem z rodzeństwem odziedziczyłam po ojcu kilka posesji. Ojciec jednak zostawił dosyć niejasny testament, który uwzględnia tylko jedno z nas jako spadkobiercę, jako powód podając brak zainteresowania i pomocy mojej i brata. Problem polega na tym, że my z bratem jak najbardziej mieliśmy z nim dobry kontakt, a ojciec chorował na schizofrenię. Jestem już po poradzie i szukam adwokata do poprowadzenia mojej sprawy. Kogo polecacie?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Kalka12

2019-09-12 20:45:25

Moja koleżanka była w podobnej sytuacji ;P Sprawę jej prowadziła Małgorzata Woźniak, dużo się namęczyły dziewczyny obie, ale udało się podzielić sprawiedliwie spadek i wszystko przeszło sprawnie

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 30.4.2019

  „Dobry start” będzie gwarantowany ustawą

   Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przygotowało projekt ustawy o świadczeniu „Dobry start”, czyli wypłacanym raz w roku wsparciu dla rodzin na zakup wyprawki szkolnej (...)

 • 9.7.2019

  Zmiany w świadczeniu „Dobry start”

  Rada Ministrów przyjęła we wtorek projekt rozporządzenia m.in. rozszerzający krąg osób uprawnionych do świadczenia o uczniów szkół dla dorosłych i policealnych. Zmiany (...)

 • 3.6.2018

  Jak uzyskać 300 złotych na każde uczące się dziecko?

  Świadczenie „Dobry Start” przysługuje raz w roku na rozpoczynające rok szkolny dzieci do ukończenia 20 roku życia. Dzieci niepełnosprawne uczące się w szkole otrzymają je do ukończenia (...)

 • 22.8.2018

  Emp@tia Dobry Start - Złóż wniosek o świadczenie „dobry start”

  1 lipca ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie z programu „Dobry Start” Emp@tia. To po 300 zł raz w roku dla każdego ucznia rozpoczynającego rok szkolny.

 • 24.8.2019

  Kto nas obroni?

  Sztab Generalny Wojska Polskiego, Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych, Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych, Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej, Inspektorat (...)