e-prawnik.pl Porady prawne

Zasiedzenie na działce

Odpowiedzi w temacie ()

jaro123

15.7.2010

Witam, czy do sprawy o zasiedzenie działki można przedstawić operat geodezyjny, nie określając granicy działki? Powierzchnia tej działki i sąsiednich działek są wykazane na mapie ewidencyjnej. Czy sąd to uzna?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • ODSZKODOWANIE za słup / linia energetyczna na działce Wysokie ODSZKODOWANIA (do 10 lat wstecz) za bezumowne korzystanie z mienia, czyli zajęcia terenu pod sieci energetyczne (np. przewody biegnące (...) czytaj dalej»

  • Zasiedzenie Na zasadzie umowy ustnej (w zamian za pralkę, lodówkę itp. w latach 82 ) przez 18 lat uzytkujemy wjazd, gdzie 3/4 ziemi i jest wlasnością sąsiada. Teraz po zmodernizowaniu wjazdu (brama (...) czytaj dalej»

  • Służebność Witam! Mam takie pytanie otóż 1,20 cm domu sąsiadów stoi w mojej działce gdyż kiedyś tak pozwolił mój dziadek gdyż sąsiedzi są bliską rodziną.Było to tylko uzgodnione ustnie (...) czytaj dalej»

  • wieloletni spór o dom brat męża przeciwko samotnej kobiecie z pięciorgiem dzieci Bardzo proszę o pomoc przy rozwiązaniu tak zawikłanej sprawy. Mój mąż Kazimierz był kawalerem gdy w roku 1977 (...) czytaj dalej»

  • Wniosek o zasiedzenie Witam,razem z żoną zbudowaliśmy dom na działce, na której wychowała się mama żony. Ona też opłacała podatek od tej działki. Teraz brat mojej teściowej, który też tam (...) czytaj dalej»