Jak mogę sprawdzić czy firma jest zarejestrowana i czy jest kontrolowana przez sanepid?

Odpowiedzi w temacie (0)

Aleksandra

7.12.2016

Jak mogę sprawdzić czy firma jest zarejestrowana i czy jest kontrolowana przez sanepid? Pod mój biurowiec codziennie o określonej godzinie podjeżdza samochód, z którego sprzedawane jest jedzenie. Mówimy na to Ukrainka, gdyż posiłki wydaje Pani zza wschodniej granicy, ale właściwie zawsze przyjeżdza z jednym mężczyzną, Polakiem. Chciałabym się dowiedzieć przede wszystkim czy firma jest zarejestrowana, czy opłaca podatki, oraz czy przede wszystkim firma jest kontrolowana przez sanepid. Posiłki tam kupuje sporo osób i nie chciałabym żeby ktoś się czymś zatruł, sama tez tam czasem kupuję coś na obiad.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 15.7.2017

  Jak sprawdzić wiarygodność biura podróży?

  Istnieje kilka sposobów sprawdzenia biura podróży, z którym zamierzamy się wybrać na zasłużone wakacje. Wprawdzie większość z wyjeżdżających podpisuje umowy na długo przed (...)

 • 20.9.2017

  VAT-7 – praktyczne omówienie formularza

  Poradnik opisuje w jaki sposób prawidłowo uzupełnić formularz VAT-7. 

 • 9.12.2004

  Przejść rozmowę kwalifikacyjną

  Wielu doradców personalnych narzeka, że kandydaci na pytania odpowiadają tylko „tak” lub „nie” a nie pełnymi wypowiedziami. Nie podają też konkretnych przykładów (...)

 • 25.12.2004

  Nowe zasady dotyczące rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy

  Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy wprowadziło nowe zasady rejestracji bezrobotnych. Określa ono tryb rejestracji, sposób prowadzenia (...)

 • 13.3.2006

  Kiedy występuje import usług?

  Aby stwierdzić, że mamy do czynienia z importem usług dla celów VAT, podatnik musi za każdym razem dokonać 4 kroków weryfikacyjnych. Abyśmy mieli do czynienia z importem usług, miejsce świadczenia (...)