maska ochronna

Odpowiedzi w temacie (0)

justyna45

20.9.2018

Witam Wraz z mężem prowadzę małą firmę produkcyjną i temat odzieży ochronnej dla pracowników cały czas spędza nam sen z oczu. Mam pytanie z jaką częstotliwością trzeba kupować nowe maskie ochronne dla pracowników produkcji. Do tej pory takie maski były kupowane raz na kwartał ale gdzieś wyczytałam że powinno robić się to z większą częstotliwością. Drugie moje pytanie gdzie kupić najlepsze jakościowo maski w przystępnej cenie. Do tej pory mąż kupował w lokalnym sklepie ze sprzętem BHP ale to zawsze wiąże się z dość dużym wydatkiem. Myślałam o sklepie internetowym eprotect.pl, który w swojej ofercie ma maski ochronne na twarz: https://eprotect.pl/pol_m_OCHRONA-DROG-ODDECHOWYCH_Maski-calotwarzowe-2157.html w dużo niższej cenie niż kupowane przez nas stacjonarnie. Nigdy niczego tam nie kupowaliśmy stąd to pytanie. Sklep polecił nam znajomy, który prowadzi przedsiębiorstwo budowlane.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.6.2018

  Sprawa drukarza i fundacji LGBT

  Sąd Najwyższy oddalił kasację Prokuratora Generalnego w sprawie łódzkiego drukarza, który odmówił wydruku materiałów promocyjnych dla fundacji działającej na rzecz (...)

 • 23.7.2018

  Największa na świecie strefa wolnego handlu

  17 lipca podczas szczytu UE-Japonia podpisana została umowa o partnerstwie gospodarczym i strategicznym (Economic Partnership Agreement) między UE a trzecią gospodarką świata.

 • 11.3.2018

  W jaki sposób uniknąć rozwiązania umowy o pracę?

  Kryzys i związane z nim osłabienie gospodarki sprawiają, że firmy osiągają coraz niższe obroty. Skoro spada sprzedaż, to tym samym spada zapotrzebowanie na siłę roboczą. Aby obniżyć koszty (...)

 • 7.2.2019

  Umowa o partnerstwie gospodarczym między Unią Europejską a Japonią

  1 lutego 2019 r. weszła w życie umowa o partnerstwie gospodarczym między Unią Europejską a Japonią (tzw. Umowa EPA). Celem Umowy EPA jest utworzenie strefy wolnego handlu między UE i Japonią. Zapewnia (...)

 • 2.4.2009

  Co oznacza dla Polski i Polaków wejście do strefy Schengen?

  Strefa Schengen jest obszarem, na którym zniesiona została kontrola graniczna na wspólnych granicach i zapewniona została swoboda przepływu osób. Swoboda przepływu osób wewnątrz dotyczy nie tylko (...)