Powrót matki z Uk do Pl

Odpowiedzi w temacie (0)

Anita2018

21.2.2018

Witam, w moim domu była przemoc psychiczna i fizyczna przez mojego byłego partnera, mamy wspólnie dziecko. On teraz wystąpił do sądu o widzenia ja nie mając żadnych dowodów na przemoc sąd zakazał mojej córce wyjazdu z Uk. Chciałabym wrócić do swojego kraju z dzieckiem ponieważ potrzebuje wsparcia rodzinnego bo tutaj jestem sama. Nie wiem co mam robić ? Jak to jest ze matka z własnym dzieckiem nie może wrócić do własnego kraju a ojciec nie loży na dziecko robi poprostu wszystko abym ja miała najgorzej. Dawał mu na początku dziecko to wiecznie przy spotkaniu wyzywał mnie i ubliżał.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 25.5.2018

  Dziecko może się wyprzeć ojczyma...

  Określenie początku biegu terminu do wytoczenia przez pełnoletnie dziecko powództwa o zaprzeczenie ojcostwa męża swojej matki niezależnie od daty powzięcia przez to dziecko wiadomości o (...)

 • 22.9.2016

  Zaprzeczenie ojcostwa - Co jeśli Twój mąż nie jest ojcem dziecka?

  Zaprzeczenie ojcostwa umożliwia małżonkowi wykazanie, iż nie jest on biologicznym ojcem dziecka urodzonego przez jego żonę. Ma ono niezwykle doniosłe znaczenie, bowiem przyjmuje się, że jeżeli (...)

 • 6.9.2018

  „Mama 4+” - będzie kolejny rządowy program dla rodzin?

  Program wsparcia dla rodziców „Mama 4+” trafił do konsultacji społecznych. Pomoże on osobom, które wychowały co najmniej czwórkę dzieci, ale nie udało się im wypracować (...)

 • 8.5.2015

  Ustalenie ojcostwa a roszczenia z tym związane

  Ojcostwo mężczyzny jest ustalane ,, automatycznie” w sytuacji, kiedy dziecko urodziło się w czasie trwania małżeństwa albo przed upływem trzystu dni od jego ustania lub unieważnienia, gdyż (...)

 • 19.10.2017

  Jak zarejestrować urodzenie w urzędzie stanu cywilnego?

  Nowo narodzone dziecko musi zostać zarejestrowane w urzędzie stanu cywilnego. Sporządzony dla dziecka akt urodzenia będzie określał m.in. jego dane osobowe (imię, nazwisko), pochodzenie od określonych (...)