utrudzionek wejście do domu

Odpowiedzi w temacie (0)

agrawka89@o2.pl

8.11.2019

witam problem mój jest następujący zmarla moja mama która była najemca mieszkania w gminie po jej śmierci mieszkanie przechodzi na gminę ponieważ mama mieszkania nie wykupiła. mam dwoje rodzeństwa dałem im klucze od domu żeby mieli gdzie spać to wymienili mi zamki i nie mogę dostać się do domu sa tam różne dokumenty mamy i pamiątki po niej i również rzeczy moje gmina twierdzi ze nic mi się nie należy siostra utrudnia wejście do domu policja stwierdziła że nic nie może zrobić...starałem się o wynajem tego mieszkania to mi odmówiono a nadal jestem tam zameldowany proszę o pomoc jak odzyskać rzeczy należące do mnie i do mamy

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 3.1.2019

  „Posiłek w szkole i w domu” od 2019 r.

  1 stycznia 2019 r. ruszył program „Posiłek w szkole i w domu”. To pomoc dla osób starszych, z niepełnosprawnościami oraz dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji. Na (...)

 • 21.11.2017

  Weterani zwolnieni z odpłatności za pobyt w domu pomocy społecznej

  Celem nowelizacji jest wsparcie członków Korpusu Weteranów Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej. Ustawa przewiduje możliwość zwolnienia członków Korpusu z ponoszenia (...)

 • 27.7.2018

  Nowy typ środowiskowego domu samopomocy

  Wprowadzenie nowego typu środowiskowego domu samopomocy (ŚDS) dla osób ze spektrum autyzmu, ułatwienia dla osób z spektrum autyzmu i sprzężonymi niepełnosprawnościami już przebywających (...)

 • 28.4.2017

  Szykuje się rozszerzenie prawa do obrony koniecznej!

  Minister Sprawiedliwości przedstawił projekt zmian, które rozszerzają prawo obywateli do skutecznej obrony przed zuchwałymi napastnikami wdzierającymi się do ich domu, mieszkania, posesji.

 • 3.10.2018

  Posiłek w szkole i w domu

  Realizacja rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” będzie uzupełniała pomoc zarówno osobom starszym, niepełnosprawnym, o niskich dochodach, jak i dzieciom, które (...)