Forum prawne

witam, w 2005 r. zaciągnęłam pożyczkę gotówkową. niestety z powodu niespłacenia pożyczki nastąpiła

witam,
w 2005 r. zaciągnęłam pożyczkę gotówkową. niestety z powodu niespłacenia pożyczki nastąpiła egzekucja komornicza. W 2007r. egzekucja ta została umorzona, a ja zadeklarowałam spłacać dług w ratach co zrobiłam.
Byłam przekonana ze dług został spłacony (niestety nie mogę znaleźć żadnego potwierdzenia minęło 10 lat od zaciągnięcia pożyczki).
Do dzisiaj jedyne co wysyłał mi bank to informacje handlowe o możliwości wzięcia kredytu. Ale nagle otrzymałam zawiadomienie o zmianie wierzyciela, z którego wynika, ze posiadam zadłużenie na prawie 2,5 tys. zł. Kruk (on kupił dług od banku) nie jest w stanie udzielić mi informacji dlaczego po takim czasie dowiaduje się o zaległej kwocie na ok 240zł, która najprawdopodobniej gdzieś mi umknęła w 2007/2008r. Nie mogą udzielić mi informacji bo takowych o ilości i wysokości rat nie posiadają (nie dostali takich dokumentów) polecono mi kontakt z bankiem. Bank także nie może udzielić mi żadnych tego typu informacji ponieważ jak twierdza Panie na infolinii tylko Kruk może teraz dysponować takimi informacjami. Jedyne czego udało mi się dowiedzieć to, że kontaktowano się ze mną telefonicznie w sprawie zadłużenia pod koniec 2005r. i "dzisiaj", ponieważ sama zadzwoniłam...

Moje pytanie brzmi czy w trakcie jak spłacałam zadłużenie bank miał prawo NIE poinformowania mnie ze zabrakło wpłaty na ok 240zł? Minęło kilka lat i tak mała kwota została obciążona odsetkami na ok 2tys. dodatkowo narastają teraz odsetki ze strony Kruka.

2016.3.10 20:20:32

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: witam, w 2005 r. zaciągnęłam pożyczkę gotówkową. niestety z powodu niespłacenia pożyczki nastąpiła

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika