dokumentacja medyczna dentysta jeden podpis na 2 zęby

Odpowiedzi w temacie (0)

aneta1920

23.6.2018

Witam Pobrałam dokumentację medyczną od dentysty. Okazało się , że na mojej zgodzie na leczenie kanałowe jest mój podpis ale nie ma daty. Natomiast są wpisane 2 zęby do jednej zgody . Czy ten dokument ma moc prawną ? Podpisywałam ten dokument ale po zakończeniu całości leczenia i wówczas pamiętam tam tylko jeden ząb. Dentystka dopisała sobie drugi . Zakładam , że dentystka może dopisać datę ale czy wówczas będzie ona obowiązywać na ten drugi. Tak na marginesie musiałam poprawiać ten ząb (wypełniać dodatkowy kanał) .

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 24.3.2017

  Zmiana praw pacjenta

  Parlament przyjął ustawę o zmianie ustawy o prawach pacjenta i rzeczniku praw pacjenta oraz niektórych innych ustaw. Zawiera ona rozwiązania, które wzmocnią prawa pacjenta oraz zapewnią (...)

 • 26.9.2017

  Jakie leczenie stomatologiczne mamy zagwarantowane?

  W ramach świadczeń gwarantowanych lekarz dentysta zapewni ci bezpłatne badania diagnostyczne, leki i wyroby medyczne oraz środki pomocnicze. Jeśli zgłosisz się do dentysty z bólem, powinieneś (...)

 • 18.8.2017

  Elektroniczna dokumentacja medyczna nie tak prędko

  Nowelizacja ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia przewiduje, że administratorami danych związanych z rejestrami medycznymi będą podmioty, które prowadzą te rejestry. Rejestry medyczne (...)

 • 21.2.2018

  Zbliżają się e-recepty

  Rządowy projekt ma umożliwić wystawienie recepty po zbadaniu pacjenta za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności.

 • 27.1.2016

  Testament - Jak sporządzić ważny testament? Kilka uwag o formie

  Rola testamentów w życiu społecznym, zwłaszcza ze względu na funkcję regulującą stosunki majątkowe, jest nie do przeceniania, dlatego ważkim problemem dla ustawodawcy pozostaje określenie (...)