e-prawnik.pl Porady prawne

Dziedziczenie dlugow

Odpowiedzi w temacie (1)

darker

19.12.2020

Dzień dobry. Mam pytanie. Mam długi na kartach kredytowych, i jednocześnie nie dorobiłem się niczego co można by po mnie dziedziczyć. Czy rodzina Po mojej śmierci nadal może zrzec się spadku zeby nie dziedziczyć moich długów?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

wanda66

2020-12-23 22:15:25

Tak, może.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Jakie sa podstawy prawne jesli chodzi o dziedziczenie mieszkania wlasnosciowego po rodzicach, rodziece zapisali je na jedno dziecko czy inne dzieci maja prawo do czesci tego mieszkania??? czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Dziedziczenie Matka mojej kolezanki zamrla w 2011roku i zostawila jej dlugi lecz kolezanka nie zrzekla sie spadku czy istnieje inne rozwiazanie? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Znaczy się, jeśli dobrze rozumiem - przyjęcie w spadku, na zasadzie: "z dobrodziejstwem inwentarza" mieszkania obciążonego niespłaconym kredytem, w wypadku gdy wartość kredytu (pozostałego oczywiście (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Cześć, chcę powiedzieć wam dobrą stronę, to nie jest przegląd kasyna, ale można zagrać w https://gry-hazardowe-za-darmo.com/kasyno-online/ hazardu online, ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Takie samo nazwisko to za mało by przejmować się czyimiś długami. Partner funkcjonuje na własny rachunek - patrz konkubinat. Kredyt (zobowiązanie) można nabyć razem ze spadkiem ale zawsze można (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)