Idea Bank

Odpowiedzi w temacie (6)

AdamS1977

12.10.2016

Witam serdecznie, dzisiaj otrzymałem pismo z Sądu odnosnie spłaty zadłużenia z kredytu w Banku Idea, pomimo tego, że podpisałem z Bankiem ugodę i spłacam zadłuzenie terminowo. Bank w powództwie do Sądu przesłał podpisana ugodę. O co tu chodzi i czy można starać się o anulowanie powództwa? Pozdrawiam Adam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

ULEWICZ.KANC

2016-10-13 18:39:23

Dzień dobry, jeśli zawarł Pan z bankiem ugodę, to bez zapoznania się z jej treścią oraz pozwem banku nie sposób ocenić Pana sytuacji i wskazać czy są szanse na oddalenie powództwa. Pozdrawiam, adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz ulewicz.kancelaria@onet.eu

bartek

2016-10-19 09:16:02

Lepiej sie z nimi dogadaj.

karo_mal

2018-09-02 18:55:06

idea bank to niezłe cwaniaki, uważajcie i nie dajcie się wyrolować, ja też miałem ten sam problem co @AdamS1977. wyszukałem pana Igora Klimkowskiego i Izabelę Kontek. razem wspólpracują, i znają temat od podszewki że tak to okresle. pomigli mi bardzo, w szczegolnosci przygotowali solidną dokumentacje do sprawy w sadzie, i no bank odpuscil, zwracali mi nawet koszty sadowe... takze nie wiem czy dogadywanie tu cos pomoze

Kamila677

2018-09-29 21:53:54

600365228 - numer telefonu do mecenasa Igora Klimkowskiego. W zeszłym miesiącu byłam jego klientką i byłam mega zadowolona. Ten człowiek naprawdę wie jak się zabrać do pracy i z moich obserwacji muszę powiedzieć, że żadna sprawa mu nie straszna. Co do wyśmiania to naprawdę nie masz czego się bać. To bardzo spokojny i uprzejmy człowiek. Mi podczas naszej współpracy zawsze wszystko cierpliwie tłumaczył i poświęcał mi mnóstwo czasu, tak byśmy wszystko mogli dopiąc na ostatni guzik. Po prostu rewelacja.

Dariusz_Hala

2018-10-19 11:08:15

Rzeczywiście Pan mecenas Igor Klimkowski to niemal objawienie - wreszcie jakaś świeża krew w środowisku prawniczym. Sam byłem u niego na konsultacji prawnej we wrześniu i inni starsi adwokaci właściwie się do niego nie umywają. Zupełnie inna jakośc... Widać, że Panu Igorowi zwyczajnie na kliencie zależy, czego niestety nie da się powiedzieć o reszcie prawników...

Samarama

2018-11-16 16:20:45

U mecenasa Klimkowskiego też byłam, ale akurat tylko na konsultacji prawnej. Niemniej jednak specjalista rewelacyjny! Pierwszy raz spotkałam się z tym by prawnik był tak miły i cierpliwy i w zasadzie bezinteresownie poświęcił mi tyle czasu i uwagi :) Zapłaciłam może ze sto złoty, a Pan Klimkowski pomógł mi uporać się skutecznie właściwie ze wszystkimi moimi problemami!

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 16.3.2009

  Na czym polega akredytywa?

  Akredytywy znajdują zastosowanie zarówno w obrotach krajowych jak i zagranicznych. Akredytywa gwarantuje dostawcy bezwzględne i natychmiastowe otrzymanie należności, a odbiorcy pozwala uzależnić (...)

 • 4.2.2005

  Zasady ogólne prawa bankowego

  Przepisy dotyczące funkcjonowania banków w Polsce zostały zawarte w ustawie Prawo bankowe. Ten akt prawny reguluje podstawowe prawa i obowiązki banków, a także uprawnienia i obowiązki klientów (...)

 • 14.5.2019

  Kolejny wyrok SN w sprawie tzw. kredytów frankowych

  Sąd Najwyższy po rozpoznaniu w dniu 9 maja 2019 r. skargi kasacyjnej powodów w sprawie z powództwa kredytobiorców przeciwko bankowi o zapłatę uchylił zaskarżony wyrok i przekazał (...)

 • 9.11.2004

  Udzielenie kredytu przez bank hipoteczny

  Przed udzieleniem kredytu bank hipoteczny musi ocenić ryzyko związane z udzieleniem kredytu. Czyni to na podstawie ekspertyzy określającej bankowo-hipoteczną wartość nieruchomości. Bankowo-hipoteczna (...)

 • 9.11.2004

  Tajemnica bankowa

  Dokonując czynności bankowych przekazujemy bankowi informacje dotyczące bezpośrednio naszej osoby, naszego stanu rodzinnego i majątkowego. Banki posiadające takie informacje mogą stanowić bardzo (...)