Jak bronić się przed pozbawieniem praw rodzicielskich?

Odpowiedzi w temacie (1)

karolena

15.5.2018

Mam córkę która urodziła się 2012 roku, w 2015 wziąłem rozwód z moja byłą żoną. Obecnie mieszkam w innym mieście z moją narzeczoną.Od rozwodu widziałem się z córką raz bo moja była żona nie pozwala widywać mi się z dzieckiem, próbuje chociaż dzwonić ale ona chwile zmienia numer telefonu, kompletnie nie mogę się z nią porozumieć. Alimenty płace regularnie. Moja była żona chce odebrać/ograniczyć mi prawa rodzicielskie. Czy to jest możliwe ? Jak mogę się przed tym bronić?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

OlenkaW

2018-09-10 09:36:53

Nie ma co tracić czasu, idź prosto do prawnika. Z Warszawy mogę poradzić ci kancelarię Dubiel & Sawinda, z usług której korzystałam w trakcie swojego rozwodu i w walce o prawa do wychowywania syna. Eksżona nie powinna ci utrudniać kontaktu z córką. Radcy prawni z tej kancelarii są naprawdę świetni, pomogą ci. Powodzenia!

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 14.5.2017

  Rodzice na urlopach

  Wraz z wzrostem liczby urodzeń rośnie liczba urlopów rodzicielskich. Od 2 stycznia 2016 r. obowiązują dwa rodzaje urlopów związane z narodzinami dziecka: urlop macierzyński (20 (...)

 • 16.8.2016

  Wydziedziczenie - W jaki sposób dokonać wydziedziczenia?

  Potoczna intuicja łączy termin wydziedziczenie z pozbawieniem uprawnionego możliwości spadkobrania poprzez albo powołanie innych spadkobierców, albo sporządzenie testamentu negatywnego (testament (...)

 • 17.8.2017

  Jak możesz bronić swoich praw w procesie cywilnym nie będąc stroną?

  Czasem proces sądowy toczący się pomiędzy innymi osobami dotyczy bezpośrednio naszych uprawnień. Jak w takiej sytuacji można bronić swoich interesów? Kodeks postępowania cywilnego stanowi, (...)

 • 15.7.2014

  Ochrona dóbr osobistych w mediach

  Co oczywiste - nikt nie lubi być obrażany. Jeżeli taka sytuacja nas dotyka, wówczas najchętniej odwdzięczylibyśmy się tym samym. Należy pamiętać, iż wówczas - my również (...)

 • 24.4.2017

  Podatek od darowizny - Jaki podatek należy zapłacić od darowizny?

  Obowiązkowi podatkowemu w podatku od spadków i darowizn podlegają osoby otrzymujące darowiznę, której wysokość przekracza kwotę wolną od podatku. Jeżeli nabycie własności rzeczy (...)