Plany zagospodarowania

Odpowiedzi w temacie (0)

szkutnik

22.4.2018

1. Jaka jest różnica w określeniu --Uchwała Nr.XLV/345....w sprawie zmian w planie miejscowym zagospodarowania gdy na terenie nie było planu oraz: Uchwała Nr.XII/..w sprawie uchwalenia miejscowego planu. Chodzi mi o Uchwałę Nr.XLV/345. Czy nie powinno być - w sprawie uchwalenia planu? 2.Czy plan zagospodarowania może określać przeznaczenie działki np.na cmentarz, gdy działka nie jest umiejscowiona w granicach planu i w wypisie i wyrysie z uchwały nie ma słowa o cmentarzu? a w uchwale jest pod pozycją 34 zapis- ustalenia funkcyjne - cmentarz ??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 28.3.2018

  Projekt zmian ustawy o pracowniczych programach emerytalnych

  Proponowana nowelizacja ma dostosować polskie prawo do unijnej dyrektywy, która ma ułatwić korzystanie z prawa do swobodnego przemieszczania się pracowników między państwami Unii Europejskiej.

 • 25.7.2018

  Co przyniesie specustawa mieszkaniowa?

  Specustawa mieszkaniowa ma na celu skrócenie czasu przygotowania inwestycji mieszkaniowych z 5 lat do roku oraz określenie standardów dla tych inwestycji. Standardy dotyczą odległości (...)

 • 22.6.2012

  Zmiana sposobu użytkowania obiektu budowlanego

  Zmiana sposobu użytkowania obiektu budowlanego lub jego części wymaga zgłoszenia właściwego organu. Co to jest zmiana sposobu użytkowania? Czy w razie zmiany sposobu użytkowania obiektu budowlanego (...)

 • 12.4.2012

  Jak wybudować dom na działce rolnej?

  Któż nie ma marzeń o własnym domu? Najlepiej położonym w malowniczej okolicy i niezbyt drogo. Problem zaczyna się już od momentu, kiedy chcesz kupić lub już kupiłeś działkę pod swój (...)

 • 19.7.2018

  Odblokowane wyodrębnianie mieszkań w starych budynkach

  Będzie łatwiej uzyskać własność lokali mieszkalnych budowanych przed 1995 r. Po uchwaleniu przez obie izby parlamentu nowelizacja ustawy o własności lokali czeka na podpis Prezydenta.