pomówienie

Odpowiedzi w temacie (3)

polo69

21.3.2019

witam serdecznie zostałem pomówiony o gwałt przez Ukrainkę miałem z nią stosunek ale to było za obopólna zgodą oboje byliśmy pod wpływem alkoholu pani wracała z imprezy ja ja spotkałem ona mnie poczęstowała alkoholem miała dwie butelki wiśniówki niedopite ja je wpiłem na jej prośbę. powiedziała ze widziało nas dwóch przechodniów widzieli jak ja gwałciłem i rowerzyści też to widzieli i ponoć mnie gonili i tez mówiła ze paliłem papierosy i widziała ze miałem swoje to jest nie prawda bo światków takich nie ma i jestem wrogiem palenia pani prokurator dała wiarę Ukraince mam sprawę o gwałt pani miała1.8 promila ja1 oczywiście to jest opisane w dużym skrócie. Przestrzegam wszystkich uważajcie na złe kobiety .Przeraza mnie jedno że ta pani kłamie ja to wiem i ona .Wydaje mi się że szuka łatwych pieniędzy . Wierze w sprawiedliwy proces bezstronny i niezawisły sąd

Nie znalazłeś odpowiedzi?

teczowykruk

2019-03-22 06:39:29

Miałem kiedyś to samo, co Ty i mogę Ci powiedzieć jedno: weź sobie adwokata, bo bez tego Cię skażą. Niezawisły sąd niezawisłym sądem, ale musisz się bronić, inaczej przepadniesz.

wieszek

2019-03-23 15:06:45

Mnie też kiedyś pomówiła jedna dziewczyna. Spotykaliśmy się i był seks, ale wszystko za jej zgodą. Na policję poszła, bo bała się, że narzeczony się o wszystkim dowie. Chciała mieć wytłumaczenie, móc mu wcisnąć kit, że to był gwałt. Poszedłem do mecenasa Cyrańskiego z Łodzi. W czasie spotkania opisał mi dokładnie, co można zrobić w takiej sytuacji, żeby oczyścić się z zarzutów. Powierzyłem mu sprawę, a on poprowadził wszystko tak, że zostałem uniewinniony. Już w czasie przesłuchania tej dziewuchy w niebieskim pokoju przyłapał ją kilka razy na tym, jak sama sobie przeczyła. Mecenas obronił moje dobre imię i Tobie też może pomóc. Idź do niego koniecznie.

polo69

2019-03-25 15:33:59

witam mam adwokata myślę ze wszystko się ułoży

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

  • 15.7.2014

    Ochrona dóbr osobistych w mediach

    Co oczywiste - nikt nie lubi być obrażany. Jeżeli taka sytuacja nas dotyka, wówczas najchętniej odwdzięczylibyśmy się tym samym. Należy pamiętać, iż wówczas - my również (...)