e-prawnik.pl Porady prawne

Pożyczka w Kase pożyczkowo zapomogowej

Odpowiedzi w temacie (0)

tewersa

14.12.2006

Zyrowałam pożyczkę w Kasie Pożycz. Zapomogowej. KoleżankaKktórej żyrowałam pożyczkę w Kasie Poż.Zapom. została zwolniona z pracy i nie rozliczyła sie z Kasą. Sądziłam, iż zwalniany pracownik musi rozliczyć się z kasą. Czy się myliłam?? Czy winnam spłacać ten dług?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Co mam robić w takiej sytuacji. Zyrowałam koleżance pożyczkę w Kasie Pożyczkowo Zapomogowej. Koleżanka została zwolniona z pracy i nie rozliczyła sie z Kasą. Ja jako żyrant nie zostałam poinformowana (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • pożyczka w skarbcu Moja mama ma otrzymać pożyczkę po wpisie do hipoteki ,że będzie obciążenie , a dopiero potem pieniążki , jak się zabezpieczyć ,aby nie zostać oszukaną? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Kupiłem i zarejestrowałem nowy numer nju mobile w dniu 05.05. w tym roku na stacji Shell w Bolesławcu. Od tego dnia uporczywie wydzwania do mnie windykacja Provdenta i wnawiają mi ze nazywam się Ewa (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 7 odpowiedzi)

 • Reguluje ją kodeks cywilny. Sprawa tutaj jest dosyć prosta gdyż w świetle prawa pożyczki udzielić może nam każdy, kto ma pieniądze. Tak więc może być to zarówno instytucja, jak i osoba prywatna. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Parę lat temu pożyczyłem pieniądze osobie bez spisywania umowy, mieliśmy tylko umowę ustną. Termin spłaty już minął, a pożyczka nie jest spłacona. Czy istnieją jakieś możliwości, pozwalające (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)