Solid Security Katowice banda złodziei

Odpowiedzi w temacie (3)

legalfc86

27.10.2016

Witam serdecznie chciałbym napisać na temat działań jednej z znanych w Polsce firm Ochrony mienia mowa o firmie SOLID SECURITY. Działa ona bowiem łamiąc prawo pracy. Na ten fakt składa się duża ilość osób zatrudnionych bez jakiejkolwiek umowy. Poza tym ludzie robią ogromną ilość godzin i sa na tym oszukiwani zaniżonymi wypłatami według godzin jakie przepracowali. Często stoją całymi dniami licząc od 8-22 wieczór. Jakby tego było mało wypłaty również sa wypłacane za miesiąc przepracowany dopiero pod koniec miesiąca następnego czyli ponad półtora miesiąca czeka sie na swoje wynagrodzenie. Złe traktują pracowników pod kątem zdrowia chodzi o brak odzieży ocieplanej.Proszę osoby które to przeczhytają aby naprawdę się zastanowili i coś zrobili z tym faktem bo takich firm jest sporo co tylko patrzą jak wykończyć fizycznie i psychicznie pracownika. Opisany tutaj sposób działania SOLID SECURITY ma miejsce na Śląsku w miescie Sosnowiec osiedle środula CH AUCHAN.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

borat

2018-01-15 12:56:28

nawet zlodzieje nie placa za chorobowe wszystkie umowy powinny byc na umowe o prace , podac ich do pipu . nadgodziny nie placa paskow tez nie daja ani na swieta zadnej kasy nie daja . poprostu zenada

Ja

2018-05-23 15:21:44

Wszyscy się skarzcie wszyscy narzekacie, ale niech podniesie ten rękę, który zaczął coś robić aby zapłacili za te wszystkie naruszenia no który?? A może zebrać by tak wszystkich i wytoczyć im sprawę?? Im więcej osób tym większe będzie echo i tym bardziej oni dostaną po dupie ludzie przemysl cie to a nie narzekacie a jak przychodzi co do czego do głową w piasek

BryanceN

2018-06-29 13:29:29

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Komu przysługuje zasiłek dla bezrobotnych?

  Prawo do zasiłku będziesz miał od dnia zarejestrowania się we właściwym powiatowym urzędzie pracy, jeżeli nie ma dla Ciebie propozycji odpowiedniej pracy, propozycji stażu, przygotowania (...)

 • Powstanie związek metropolitalny w województwie śląskim

  Związek zostanie utworzony 1 lipca 2017 r., a realizacja jego zadań rozpocznie się 1 stycznia 2018 r. Zostanie on utworzony przez Radę Ministrów na mocy rozporządzenia, które ustali (...)

 • Bezpieczne wizy do UE?

  Bardziej wnikliwe badanie podań o tzw. wizy Schengen, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych baz danych – KE modernizuje wizowy system informacyjny, aby lepiej zabezpieczyć granice zewnętrzne (...)

 • Bezpieczne zakupy w Internecie

  -50%, -70%, taka okazja już nigdy się nie powtórzy! – dasz się skusić? Koniec czerwca to czas łowów dla fanów wyprzedaży, ale i jeden z najaktywniejszych momentów (...)