Stałe zameldowanie w EU

Odpowiedzi w temacie (1)

Lidia2606

18.2.2013

Mieszkam w Niemczech od dwu lat , ale przed tem mieszkałam w Polsce. Pochodzenie mam Polsko Niemieckie. Jestem zameldowana i w Niemczech i w Polsce. Ale jak mam zrezygnować z meldunku w Polsce tam mam mieszkanie , banki, dostaje rente i to wszystko mam stracić. Tu tylko mieszkam w Niemczech. Jest to dla mnie poważny problem. proszę o poradę z szacunkiem pozostaje Lidia

Nie znalazłeś odpowiedzi?

mrozowskim

2013-02-19 18:45:09

Czy przez fakt, że jest Pani zameldowana w Polsce i w Niemczech nie może Pani spać po nocach? Nie bardzo rozumiem na czym polega Pani problem.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 8.1.2018

  E-meldunek - czyli jak wypełnić obowiązek meldunkowy z domu?

  Zmieniasz miejsce zamieszkania? A może przyjechałeś lub wracasz z zagranicy i nie masz meldunku w Polsce? Pamiętaj, żeby się zameldować. Teraz to prostsze niż kiedykolwiek. Każdy, kto mieszka (...)

 • 25.12.2004

  Nowe zasady dotyczące rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy

  Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie rejestracji bezrobotnych i poszukujących pracy wprowadziło nowe zasady rejestracji bezrobotnych. Określa ono tryb rejestracji, sposób prowadzenia (...)

 • 11.8.2018

  Jak zameldować się w nowym miejscu przez Internet?

  Gdy ktoś postanowi zmienić miejsce zamieszkania, powinien pamiętać, że nie musi iść do urzędu, aby się wymeldować. Przez Internet może też zameldować się w nowym miejscu.

 • 18.2.2019

  Rynek obrotu kotłami do uszczelnienia

  Wyeliminowanie możliwości wprowadzania na polski rynek wysokoemisyjnych urządzeń grzewczych, co wpłynie na poprawę jakości powietrza w Polsce – to główny cel proponowanych przez Ministerstwo (...)

 • 23.5.2019

  Prawo ochrony środowiska do zmiany

  Za wprowadzanie na polski rynek tzw. kopciuchów będą grozić kary, a Inspekcja Handlowa zyska konkretne uprawnienia w walce z handlem kotłami na paliwo stałe, które nie spełniają wymogów (...)