e-prawnik.pl Porady prawne

szukam adwokata z Krakowa z zacięciem do rozwodów

Odpowiedzi w temacie (171)

jakajaania

6.11.2011

Witajcie, szukam adwokata, który rozwikła trudna sprawę rozwodową. Maż stawia opór ze względu na małoletnie dzieci.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Katie1404

2012-10-31 12:47:09

Na Twoim miejscu szukałabym kogoś z dużym doświadczeniem w sprawach rozwodowych. Jednym z lepszych w Krakowie jest Władysław Pociej.

Tempest07

2013-01-08 11:19:52

Potwierdzam - mecenas Pociej to w Krakowie jeden z najlepszych adwokatów. Ma duże doświadczenie w takich sprawach. Poza tym to rozsądny i bardzo konkretny człowiek.

BognaP

2013-10-22 19:37:12

Ja z kolei polecam mec. Piotra Olszewskiego z ul. Zamoyskiego (w Podgórzu). Konkretny i naprawdę zaangażowany w sprawy swoich klientów (w każdym razie mogę to stwierdzić po swoim przypadku). Powiedział dokładnie, co można ugrać a czego nie i rzeczywiście tak było. Doskonały kontakt z człowiekiem.

samito

2014-01-11 17:02:30

Przepraszam za wprowadzenie w błąd, dopiero teraz się zreflektowałem, że chodzi o Panią mecenas Joannę Trojanowską :)

e-prawnikpl

2014-08-27 09:37:01

Polecamy zapoznać się z tą wyszukiwarką

Meggi70

2014-11-03 18:40:37

Ja szczerze polecam adwokata Mateusza Pieczkę. Byłam bardzo zadowolona z naszej współpracy, wyciągnął mnie naprawdę z niezłego bagna jakie zgotował mi mój "kochany" eks. Świetny prawnik z ludzką twarzą.

Oleska123

2014-11-28 11:12:54

Zacięcie do rozwodów energia przebojowość pani mecenas Karolina Karasińska-Piergies kancelaria przy ul, Grzegórzeckiej sprawdzona w rozsądnej cenie prowadzona sprawa gorrąco polecam !!

antek77

2015-01-16 12:21:59

Różnych prawników można znaleźć w Krk..Wiem o czym mówię, bo ostatnio niestety z kilkoma miałem ciężkie przejścia. Dopiero z panią Poznańską (tu jej serwis poznanska.com.pl) udało mi się nawiązać współpracę na dłużej. Profesjonalistka, zawsze terminowa i osiągalna ? nie było problemów z kontaktem, w tym przez telefon.

Kamila_Dec

2015-02-05 22:11:15

Ja z kolei ręczę za Panią Justynę Migas. Jest młoda, bardzo konkretna, sprawy załatwia bardzo skutecznie. Pomogła mi przejść przez sprawę rozwodową. Nawet już po wyroku nie było problemu żeby do niej zadzwonić i dopytać co i jak mogę załatwić z dokumentami.

Flow

2015-02-09 15:17:11

Słyszałam o tej prawniczce od znajomej, która zdecydowanie polecała Panią Migas jako osobę kompetentną i specjalistę w kwestii rozwodów.

bkwaldek

2015-03-09 12:27:56

Akurat z tej kancelarii wolę Łukomskiego. Ale zgadzam się z opiniami o tej kancelarii i przyznaje - oboje wywarli piorunujaco dobre wrażenie.

joshi2

2015-03-12 11:51:26

Mam zaufanie do prawników z Res Publica akurat. Mają kancelarię na Królewskiej w Krakowie. Warto do nich przedzwonić. Oferta jest wszechstronna, od porad i opinii, przez sporządzanie dokumentów, aż po sprawy związane z windykacją, prawem karnym itp.

Jackoo

2015-04-13 12:28:09

Uważam, że Sieniawski jest w tych sprawach bardzo dobry, ponieważ brata sprawą się zajmował, zresztą z mojego polecania go wziął, bo już kilkakrotnie mojej przyjaciółce też pomagał. Aż się zdziwiłam że nikt tu o nim jeszcze nie wspomniał

Katarzyna_krk

2015-06-09 14:56:18

Ja jestem bardzo zadowolona z radcy, Bartłomiej Marzec. Rozwód nie był taki łatwy, dzieci, majątek, firma a wszystko się udało rozwikłać. Mogę szczerze polecić, bystry i z ludzkim podejściem do spraw rodzinnych, a to ważne w świecie mnóstwa odczłowieczonych panów w garniturach dla których jest się po prostu kolejną sprawą, teczką w szafie.

Barbarac

2015-09-03 16:26:28

Ja polecam radcę prawnego mecenasa Andrzeja Opyda. Pomógł mi przy trudnym rozwodzie z orzekaniem o winie męża. Rozwód był dla mnie traumatycznym przeżyciem, z którym nie mogłam sobie poradzić. Byłam przerażona na samą myślą o sądzie i wyciąganiu brudów na wierzch. Pan Andrzej bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy, wykazał się też dużą emaptią i wsparciem. Tłumaczył mi jak dziecku krok po kroku jak to wszystko będzie wyglądać. Przed rozprawą z przesłuchaniem ćwiczył ze mną pytania i odpowiedzi. Cała sprawę od początku do końca prowadził osobiście. Sąd orzekł rozwód z winy męża, zasądził mi także alimenty na dzieci. Pan Andrzej z sukcesem poprowadził także sprawę o podział majątku. Szczerze go polecam. Mam porównanie bo, początkowo poszłam do adwokata, (nazwiska nie warto wymieniać, chyba, że dla przestrogi), który już na pierwszym spotkaniu zarządał pieniędzy z góry za całą sprawę. I tyle go widziałam, bo już na pierwszą rozprawę wysłał zupełnie nieprzygotowaną aplikantkę. Nawet nie chce myśleć jakby się to skończyło gdybym w porę nie zmieniła pełnomocnika na Pana Andrzeja.

Maarkoo

2015-09-16 10:22:48

Ja też korzystałem z usług mec. Andrzeja Opyda i mogę go polecić. U mnie wprawdzie obyło się bez trudu, bo zależło nam na szybkim rozwodzie bez wyciągania brudów. Mecenas spotkał się ze mną i (byłą) żoną, poinstułował nas co i jak. Sprawa skończyła się na pierwszej rozprawie. Sprawnie i profesjonalnie.

kwaska

2015-10-22 15:56:47

Ja mogę polecić panią Joannę Tylus, prowadziła rozwód mojej cioci i obie strony były bardzo zadowolone, choć na początku nie wyglądało to zbyt kolorowo. Ma swoją kancelarię na ul. Ruczaj, łatwo tam dojechać.

Weronika75

2015-11-17 10:33:14

Do rozwodów tylko Pan mec. Andrzej Opyd. Sama miałam problem z prawnikiem, bo mója sprawa rodzinna była dość skomplikowana i adwokat z polecenia u którego wcześniej byłam raczej nie dawał szans na szybkie załatwienie sprawy. Na Pana Andrzeja trafiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opini w internecie i choć początkowo byłam nastawiona dość sceptycznie teraz faktycznie mogę się pod nimi podpisać. Bardzo przyjemny i konkretny człowiek. Mimo tego, że jestem osobą bardzo nieufną wobec obcych po krótkiej rozmowie nie miałam oporów, żeby opowiedzieć mu wszystko, nawet te mniej przyjemne sytuacje i momenty w małżeństwie. Po zapoznaniu się ze szczegółami Pan mecenas bez mydlenia oczu przedstawił mi wszystkie szanse i zagrożenia. Przygotował mnie psychicznie do konfrontacji z mężem w sądzie. Na rozprawy przychodził zawsze przygotowany. Rozeszliśmy się z mężem jak kuturalni ludzie. W dużej mierze to zasługa Pana Andrzeja. Bardzo go polecam, bo warto.

arek-hot

2015-11-30 19:29:20

Różnych prawników można znaleźć w Krk..Wiem o czym mówię, bo ostatnio niestety z kilkoma miałem ciężkie przejścia. Dopiero z panią Poznańską (tu jej serwis poznanska.com.pl) udało mi się nawiązać współpracę na dłużej. Profesjonalistka, zawsze terminowa i osiągalna ? nie było problemów z kontaktem, w tym przez telefon.

Rowniez szczerze moge polecic p. Joanna Poznanska. Pelen profesjonalizm i zajecie sie sprawa od poczatku do konca. Na poczatku wysluchala co mam do powiedzenia, podala jakie sa mozliwosci, a w pozniejszym czasie profesjonalna pomoc w trakcie rozprawy sadowej. Przy tym wszystkim calosc zamknela sie w bardzo rozsadnych pieniadzach za obsluge prawna.

Kancelariaszzczepanska111

2015-12-03 19:45:43

Witam serdecznie! Chętnie pomożemy, ponieważ nasza Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 735-916-599. Pozdrawiam.

paulinas77

2015-12-30 20:59:01

Jeśli ktoś faktycznie szuka speca od rozwodów to ja także polecam wspomnianego już mec. Andrzeja Opyda. Trafiłam na niego z polecenia koleżanki z pracy, ale jak widzę, po opiniach, pomógł nie tylko mnie. Profesjonalista w każdym szczególe (konkretnie punktował adwokatkę męża)przy tym przyjemny, wyważony człowiek, bez zbędnego nadęcia. Nie musiałam się niczym przejmować, Pan Andrzej wszystko załatwił za mnie. Co dla mnie też było istotne jest bardzo bezpośredni w kontaktach. Kiedy miałam jakieś pytania bez problemu wyjaśniał mi wszystko nie tylko w kancelarii ale także przez telefon czy mailem.

roman1924

2016-01-26 20:28:57

Zatrudnij adwokata który załatwi sprawę kompleksowo, szybko i tak aby klient był zadowolony. Nie szukaj kto zrobi taniej bo róznica w cenie nie będzie wielka a ty będziesz żałować że coś zostało niezałatwione bo ci nikt o tym nie powiedział. Bierze się Justynę Węgrzynowicz Cichońską i satysfakcja jak w moim przypadku pełna, a uniknąłem dzięki niej kilku wpadek. Pozdrawiam Panią mecenas.

alinkamalinka

2016-01-31 21:54:31

Mąż znalazł sobie młodszą a ja temu ... trzy córki wychowałam, myślał ze mu ujdzie na sucho jak nas na lodzie zostawi. Firmę sobie rozkręcił, pracę miał lekką a ja jeszcze tyrałam, kiedy ten sq... złożył pozew o rozwód, żeby sobie z ta siksą gniazdko uwić. Wynajęłam detektywa, wybrałam najlepszego prawnika i wniosłam o jego winę. Córki mi bardzo pomagały, miałam bardzo duże wsparcie moich przyjaciółek i znalazłam dużą pomoc w grupie wsparcia. Zaczęłam tkać i jakoś to życie szło. Mecenaska wygrała mi alimenty na 4 tyś od męża!!! Sędzia Ruski, chyba się nazywał, łajdaka zaorał tak że nie wiedział co powiedzieć. Teraz już nie ma tak łatwo, ciekawe kiedy go ta dziunia zostawi, jak się okaże że już nie na wycieczki allinclusice tylko trzeba na dzieci i starą żonę płącić. Obiecałam Pani Adwokat, że będę ją polecać, gdzie się tylko da - Joanna Poznańska, widać że sędzia ją znał i lubił. A jeśli ktoś ma wątpliwości odnośnie prawdziwości mojej historii i tego wpisu - może do mnie zadzwonić - wszystko potwierdzę - 575509879, bo widzę, że tu dużo płatnych trolli alinka.lu@o2.pl

alinkamalinka

2016-01-31 21:55:28

Mąż znalazł sobie młodszą a ja temu ... trzy córki wychowałam, myślał ze mu ujdzie na sucho jak nas na lodzie zostawi. Firmę sobie rozkręcił, pracę miał lekką a ja jeszcze tyrałam, kiedy ten sq... złożył pozew o rozwód, żeby sobie z ta siksą gniazdko uwić. Wynajęłam detektywa, wybrałam najlepszego prawnika i wniosłam o jego winę. Córki mi bardzo pomagały, miałam bardzo duże wsparcie moich przyjaciółek i znalazłam dużą pomoc w grupie wsparcia. Zaczęłam tkać i jakoś to życie szło. Mecenaska wygrała mi alimenty na 4 tyś od męża!!! Sędzia Ruski, chyba się nazywał, łajdaka zaorał tak że nie wiedział co powiedzieć. Teraz już nie ma tak łatwo, ciekawe kiedy go ta dziunia zostawi, jak się okaże że już nie na wycieczki allinclusice tylko trzeba na dzieci i starą żonę płącić. Obiecałam Pani Adwokat, że będę ją polecać, gdzie się tylko da - Joanna Poznańska, widać że sędzia ją znał i lubił. A jeśli ktoś ma wątpliwości odnośnie prawdziwości mojej historii - może do mnie zadzwonić - 575509879

alinkamalinka

2016-01-31 21:56:33

Mąż znalazł sobie młodszą a ja temu ... trzy córki wychowałam, myślał ze mu ujdzie na sucho jak nas na lodzie zostawi. Firmę sobie rozkręcił, pracę miał lekką a ja jeszcze tyrałam, kiedy ten sq... złożył pozew o rozwód, żeby sobie z ta siksą gniazdko uwić. Wynajęłam detektywa, wybrałam najlepszego prawnika i wniosłam o jego winę. Córki mi bardzo pomagały, miałam bardzo duże wsparcie moich przyjaciółek i znalazłam dużą pomoc w grupie wsparcia. Zaczęłam tkać i jakoś to życie szło. Mecenaska wygrała mi alimenty na 4 tyś od męża!!! Sędzia Ruski, chyba się nazywał, łajdaka zaorał tak że nie wiedział co powiedzieć. Teraz już nie ma tak łatwo, ciekawe kiedy go ta dziunia zostawi, jak się okaże że już nie na wycieczki allinclusice tylko trzeba na dzieci i starą żonę płącić. Obiecałam Pani Adwokat, że będę ją polecać, gdzie się tylko da - Joanna Poznańska, widać że sędzia ją znał i lubił. A jeśli ktoś ma wątpliwości odnośnie prawdziwości mojej historii - może do mnie zadzwonić - 575 p 509 p 879

alinkamalinka

2016-01-31 21:58:57

Przepraszam trzy razy się wysłało, jak to skasować? Czy mogę prosić administrację o skasowanie dubli?

MartaK_35

2016-02-20 15:04:14

Co prawda już pisałam na innym forum ale dodam i tutaj jak by ktoś szukał to żeby wiedział :) Więc, mi moje sprawy prowadziła mec. Maja Stasiów-Wilk. Teraz założyła własną kancelarię w Krakowie, ja u niej byłam jak jeszcze pracowała w Skawinie i pamiętam ze kontakt był naprawdę dobry, zawsze miła, pomocna no i cenowo też wporządku w tej kancelarii było, ja miałam sprawę o pozbawienie władzy rodzicielskiej i juz na pierwszej rozprawie było po sprawie bo i pismo konkretne do sądu poszło No i wsparcie co jest ważne było cały czas, to wiecie jakie, psychiczne....tak więc naprawdę polecam. Poleciłam ją teraz koleżance do prowadzenia rozwodu, która mówiła że jest zadowolona z polecenia i potwierdza ze tez będzie polecać Ciesze sie ze znalazłam jej numer telefonu i mogę polecić z czystym sumieniem dalej. Marta K. ze Skawiny

Pollaa

2016-02-22 12:35:57

Dzięki poleceniom na tym forum ja też zdecydowałam się na usługi Pana mec. Andrzeja Opyda. Dziękuję wszystkim którzy go polecili, bo uniknęłam odbijania się od drzwi do drzwi, a nerwy już i tak miałam zszargane. Takiego prawnika życzę każdemu: profesjonalny, rzeczowy, terminowy, i bardzo zaangażowany. Do tego super człowiek. Nawet o sprawach, które niekoniecznie mi się spodobały od razu mówił wprost żebym miała pełną jasność, bez kolorowania. Bardzo go polecam!

andrzej.deren

2016-03-14 12:24:13

Właśnie o kancelarii Joanny Tylus z Krakowa słyszałem bardzo dużo pozytywnych pinii. Prowadziła sprawę rozwodową mojego kumpla. Wszystko przebiegło zgodnie z ich oczekiwaniami.

andrzej.deren

2016-03-14 12:24:54

Właśnie o kancelarii Joanny Tylus z Krakowa słyszałem bardzo dużo pozytywnych pinii. Prowadziła sprawę rozwodową mojego kumpla. Wszystko przebiegło zgodnie z ich oczekiwaniami.

Elixis

2016-05-17 12:21:28

Creme de la creme wśród prawników rodzinnych. Rozpytałam wśród moich znajomych mecenasów i powiedzieli, żeby brać prawnika tylko od prawa rodzinnego. Oni wszyscy znają się z sedziami rodzinnymi i są zupełnie inaczej traktowani niż inne papugi. Padło na mec. Joannę Poznanską. Sprawa była dość upierdliwa, ale faktycznie wyglądało na to, że sędzia trochę uprzejmiej traktuje panią mecenas niż stronę przeciwną. Uwinelismy się w trzy rozprawy. Mój były mąż głupek chciał aby sąd orzekł moją winę a skończył z alimentami :-) i cały kindergeld ja pobieram. Aby ten wpis nie był posadzony o nieszczerosc podaję majla do mnie gdyby ktoś chciał potwierdzić szczerość tej opinii: ela.milak@o2.pl przy okazji mogę komuś sprzedać ubezpieczenie :-) Elunia

Pawel

2016-05-20 13:33:32

Polecam mecenasa Dariusza Staniszewskiego. Musiałem troche dojeżdżać na spotkania, ale był polecony przez znajomych. Jak sie okazało bardzo słusznie.

Aleksandra

2016-06-23 10:15:48

Moja znajoma poleciła mi adwokat Joannę Szewczyk- Stępień. Jeśli chodzi o prawo rodzinne jest naprawdę świetna.

Aleksandra

2016-06-23 10:22:55

Adwokat Joanna Szewczyk- Stępień ul. Dajwór 14/19 Krakó?

Agnieszka

2016-07-07 11:33:08

Ja polecam Mecenas Stasiów-Wilk również. Zrobiłam rozeznanie wśród prawników polecanych tutaj i na innych forach, zrobiłam sobie listę polecanych prawników, podzwoniłam-polecam tak zrobić chociaz dla pierwszego wrażenia :) Ja po rozmowie z panią mecenas zdecydowałam się udać do niej. Kontakt z nią jest poprostu niestresujący od samego początku przy tym profesjonalny i widać że wie co mówi i zna się na tych sprawach. Do tego później była zawsze dostępna telefonicznie i szybko odpowiadała na meile. Cenowo też nie ścina z nóg. Pismo napisała mi bardzo szybko ale takie konkretne, że moja sprawa rozwodowa skończyła się już na pierwszej rozprawie, która trwała dosyć długo bo pani mecenas dogadywała się z moim męzem i jego prawnikiem w trakcie przerwy w rozprawie. Przygotowała tez na rozprawę takie porozumienie żeby podgonić mi sprawę. W sądzie działa jak torpeda :) Nie dozagadania i widać ze wie jak w sądzie gadać :) Grunt ze wszystko dogadane tak jak chciałam! Dodam tylko jeszcze ze w pani mecenas miałam olbrzymie wsparcie. Ciesze się ze juz po wszystkim! Pozew złożony pod koniec lutego a juz jestem po sprawie!!! Dziękuje pani mecenas i bede polecać panią dalej innym bo warto :)

Kaja

2016-07-10 23:38:46

Polecam Adw Angelika Mazur Kubowicz,bardzo miła a skuteczna tel 503 902 865

Krakowianka

2016-07-12 13:23:19

Ja również polecam mecenas Stasiów-Wilk ! Znalazłam ją właśnie tutaj więc i tutaj wracam podzielić się dobrą opinią! Właściwie wszystko napisano już wyżej. Mi pozostaje dodać tylko, że potwierdzam że warto jej oddać swoją sprawę rozwodową do prowadzenia, zwłaszcza jak jest trudna. Moja sprawa rozpoczęła się w grudniu a zakończyła w maju, mieliśmy 3 rozprawy. Pierwsza taka jakby informacyjna była i najbardziej stresująca, gdyby nie pani mecenas to chyba na wszystko bym się zgodziła co męża adwokatka chciała. Dodam że mąż tuż przed pierwszą rozprawą zmienił mi na orzekanie z winą moją i chciał mnie pozbawić władzy rodzicielskiej no i przyszedł z adwokatką o czym nie wiedziałam. Dzięki pani Mecenas dogadaliśmy się na tej rozprawie tak że wsumie mąż nic nie uzyskał z tego co chciał. Druga rozprawa to była taka kontrola jak przebiegają kontakty z dziećmi i tutaj też dogadaliśmy się co do tej winy, alimentów, opieki nad dziećmi. Na trzeciej już tylko sędzia czytał nam wyrok rozwodowy. Sama nie dałabym rady! Dziękuje Pani Mecenas i oczywiście polecam dalej!

Prawnik Kraków

2016-07-19 15:12:19

Mogę Panu zaproponować pomoc w sprawie rozwodowej, proszę o kontakt pod numerem 730-350-825 chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Prawnik Kraków.

Joannabyyyy

2016-07-21 15:06:12

Prawników jest wielu, ale trzeba trafić na osobę, która ma zapał i serce do pracy, a nie tylko czeka na zarobek. Korzystałam z pomocy mec. Pauliny Gugały. Młoda, energiczna i pozytywnie nastawiona do pracy. Pomogła mi się rozwieść i otrzymać korzystne alimenty. Polecam.

Alina

2016-08-08 15:57:45

Polecam mecenasa Dariusza Staniszewskiego. Wyciągnął mi taką sprawę, że wcześniej żaden prawnik nawet tego dotknąć się nie chciał.

Reksio

2016-08-16 13:24:16

Ja polecam Olgę Maciejewską. to byla moja pani prawnik o alimenty i sąd odrzucił pismo matki dziecka, które chyba nawet nie jest moje. Fajnie, bo bardzo mi pomogła, a ja jej nic nie płaciłem, tylko tak zrobiła, że zapłacił jej sąd chyba. Dobrze mi wszystko pisała i jak poczebowałem coś się dowiedzieć to zawsze mi tłumaczyła. bardzo dobra pani prawnik i tyle.

hELA

2016-08-17 10:23:51

MOJĄ SPRAWĘ ROZWODOWĄ PROWADZIŁA PANI MECENAS KAROLINA KARASIŃSKA - PIERGIES, BARDZO POLECAM ADWOKAT Z LUDZKĄ TWARZĄ OD PIERWSZEGO SPOTKANIA BUDUJE ZAUFANIE NA SALI SĄDOWEJ CZUŁAM SIĘ KOMFORTOWO I BEZPIECZNIE, A NIE MIAŁAM WCZEŚNIEJ DOŚWIADCZENIA W SĄDACH PANI MECENAS BARDZO MI POMOGŁA. POLECAM

hELA

2016-08-17 10:24:16

MOJĄ SPRAWĘ ROZWODOWĄ PROWADZIŁA PANI MECENAS KAROLINA KARASIŃSKA - PIERGIES, BARDZO POLECAM ADWOKAT Z LUDZKĄ TWARZĄ OD PIERWSZEGO SPOTKANIA BUDUJE ZAUFANIE NA SALI SĄDOWEJ CZUŁAM SIĘ KOMFORTOWO I BEZPIECZNIE, A NIE MIAŁAM WCZEŚNIEJ DOŚWIADCZENIA W SĄDACH PANI MECENAS BARDZO MI POMOGŁA. POLECAM

wiking

2016-08-21 21:05:55

jak ja szukałem prawnika od rozwodów, na którymś z forum znlazłem bardzo dobre opinie o pani prawnik- Olga Maciejewska. Ona prowadzila mój dość szybki rozwód i stwierdzam, że nigdy nie miałem doczynienia z tak fajnym prawnikiem. Wszystko ona załatwiała, a sam rozwód trwał 20 minut. Przy tym pomogła w kwestiach naszego syna, bo współpracowała z psychoterapeutą, który pomógł młodemu zrozumieć co i jak. Świetna pani prawnik, wie co robi, a do tego bardzo fajna. Chyba tylko dzięki niej nie umarłem z nerów przed rozprawą.

Aron

2016-08-29 12:50:36

Nie znam. Natomiast mogę zdecydowanie polecić mec. Dariusza Staniszewskiego

Danuta

2016-09-03 22:51:58

Moją sprawę prowadził adwokat Łukasz Wójtowicz z Krakowa. Młody ale bardzo konkretny, do tego człowieka o wielkim sercu i cierpliwości, a to uważam że przy takich sprawach ma bardzo ważne znaczenie. Wysłuchał, doradzil, o wszystkim zawsze informował no i przede wszystkim wytłumaczył wszystkie możliwości jakie miałam. Dlatego polecam go wszystkim.

agnieszka już dawno nie mieszka

2016-09-12 22:40:21

Wiking- Czy pani mecenas Olga Maciejewska to z kancelarii na armii krajowej? A podasz mi namiary?

RYSZARD

2016-09-13 21:55:56

NAJLEPSZA W ROZWODACH JEST PANI MECENAS ANNA SOBCZYŃSKA !!! Z KRAKOWA .W PĘŁNI POŚWIĘCA SIĘ DLA KLIJENTA.SZCZERZE POLECAM!

Anita

2016-09-14 21:28:15

Potwierdzam, tylko mecenas Staniszewski

Krzysztof W.

2016-09-30 11:45:32

Ja korzystałem z pomocy pani Justyny Migas i ją właśnie polecam. Moją sprawę pomogła załatwić szybko i sprawnie. Nic więcej nie potrzebuję od prawnika.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM