Szukam prawnika - nieruchomość

Odpowiedzi w temacie (0)

ferczer

24.8.2015

Witam. Mam zagadnienie administracyjno-prawne. Odziedziczyłem działki rolne w centrum miasta jak ojcowiznę. Skarb Państwa wszczął w stosunku do nich procedurę wywłaszczenia na rzecz UB ale jej nie dokończył, bo działki nie zostały przekształcone - Ministerstwo Rolnictwa nie wydało decyzji o przekształceniu na inne cele niż rolne. Biegły wycenił te działki na 170 mln zł. Oczekuję współpracy lub pomocy prawnej przy wypłacie odszkodowania lub wynagrodzenia za zwłokę i utracone korzyści z niewypłaconych odsetek. Poszukujemy kancelarii prawnej lub prawnika, posiadającego w przedmiotowej sprawie doświadczenie, oczekujemy również że podejmie się prowadzenia sprawy. Proponujemy za pozytywne rozpatrzenie wysokie wynagrodzenie 1 mln zł. Rozpatrzenie sprawy max. do 6 miesięcy. Proszę o odpowiedzi. Ew. podaję adres e-mail: spadkobiercazakopane@gmail.com

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 7.5.2014

  Czy wiesz, ile kosztuje pomoc prawnika?

  - Kiedy idziemy do lekarza? - Kiedy coś nas boli bądź jesteśmy chorzy. - Kiedy idziemy do prawnika? - Kiedy nie da się już nic zrobić w sprawie, termin na złożenie pisma czy podpisania ogromnej (...)

 • 27.9.2017

  Umowa dożywocia - Na czym polega? Jak zawrzeć umowę dożywocia?

  Nasze społeczeństwo starzeje się w tempie podobnym do istniejącego w krajach wysoko rozwiniętych. Każdego roku mniej osób pracuje na emerytury coraz większej rzeszy osób nieaktywnych (...)

 • 7.11.2018

  Doliczanie czasu do okresu zasiedzenia

  Zgodnie z ogólnym przepisem dotyczącym zasiedzenia, posiadacz nieruchomości niebędący jej właścicielem nabywa własność, jeżeli posiada nieruchomość nieprzerwanie od lat dwudziestu (...)

 • 8.10.2018

  Co to jest hipoteka i jak ją ustanowić?

  Hipoteka jest tzw. rzeczowym środkiem zabezpieczenia wierzytelności. Należy do grupy ograniczonych praw rzeczowych. Ustanawia się ją dla zabezpieczenia wierzytelności na nieruchomościach oraz na (...)

 • 17.9.2018

  Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  Jeśli wystawiono ci mandat drogowy, a masz pewność, że wypisano ci go niesłusznie, pamiętaj, że jest tylko kilka przypadków, kiedy można go uchylić. Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób (...)