Ustanowienie miejsca zamieszkania przy matce

Odpowiedzi w temacie (0)

Mama221

12.6.2018

Witam mam pytanie chce złożyć wniosek o ustanowienie miejsca zamieszkania każdorazowo przy matce. I zastanawiam się co napisać w uzasadnieniu bo coś napisać trzeba. Czy mam opisać cała sytuację z byłym partnerem? Nie jesteśmy ze sobą od kilku lat nie mieliśmy ślubu. Dziecko od urodzenia mieszka ze mną. Od jakiegoś czasu mam nowego partnera i niedługo wyprowadzam się z dzieckiem do niego (inne miasto) ojciec syna zaczął utrudniać mi życie nachodzi mnie kiedy ma na to ochotę nawet po 21h. Straszy policja, kilka razy ja wezwał bezpodstawnie czy to może być napisane w uzasadnieniu?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 16.7.2018

  Druk SD-Z2 - zgłoszenie darowizny lub spadku bez podatku

  Dostajesz darowiznę albo dziedziczysz spadek po kimś z bliskiej rodziny? Jeżeli chcesz skorzystać z całkowitego zwolnienia z podatku od spadków i darowizn, złóż formularz (...)

 • 16.3.2017

  Kurator dla nieznanego z miejsca pobytu

  Wskazanie adresu zamieszkania pozwanego jest niezbędnym elementem pozwu. Jednakże przecież nie zawsze mamy możliwość wskazania tego adresu, z uwagi na okoliczność, iż go nie znamy i nie mamy możliwości (...)

 • 15.12.2017

  Sąd właściwy do rozpoznania sprawy rozwodowej

  Osoby zainteresowane złożeniem pozwu o rozwód zwykle nie zwracają uwagi na to, do którego sądu kierują pozew rozwodowy, koncentrując się na jego merytorycznej treści. Tymczasem właściwość (...)

 • 22.12.2013

  PIT 2013. Kalendarz podatnika. Luty.

  Uwaga, jeżeli jesteś płatnikiem podatku dochodowego od osób fizycznych spoczywają na Tobie obowiązki związane z wypełnieniem i przesłaniem deklaracji podatkowych. W przedmiotowym artykule wskażemy (...)

 • 19.4.2017

  Koniec wolności w pośrednictwie przy przewozie osób?

  Wprowadzenie definicji pośrednictwa przy przewozie osób oraz ustanowienie licencji na pośrednictwo przy przewozie osób zakłada propozycja nowelizacji ustawy o transporcie drogowym. Co (...)