Usuniecie konta z forum internetowego.

Odpowiedzi w temacie (5)

11anna11

23.11.2009

Ma jako nowa ,użytkowniczka takie pytanie. Jeżeli w regulaminie danego forum internetowego nie ma nic na temat rezygnacji z posiadanego konta a administratorka forum nie chce mi go usunąć wraz z dobrami intelektualnymi jakie na forum zawarłam tylko uważa ,że jak chce odejść to droga wolna a konto zostaje. Czy jest na to jakiś paragraf i przymus administratorki by mi usunęła to konto? W regulaminie jest zapis tylko na zgodę na przetwarzanie danych osobowych i tyle.... A ja chciała bym z tamtąd odejść oraz by zostało usunięte konto jak i wszystkie moje wypowiedzi.... Proszę o pomoc. z góry dziękuje Anna

Nie znalazłeś odpowiedzi?

maryja

2009-11-24 16:56:00

Nie masz takiej możliwości - własnie na tym polega cała sprawa i komentarze zawsze sa pod okiem tych , co chcą potem z nich skorzystać!Regulamin mówi o tym -każdy Droga Pani !Trzeba sie zastanowić najpierw, jak chce sie pisać ze swojego komputera , który ma swój niepowtarzalny numer !Wiadomo ,że udział w forum to odpowiedzialność za słowa!Pozdrawiam M

Sylwesterm

2019-03-04 23:23:32

gówno prawda bo to usuniecie i huj

Sylwesterm

2019-03-04 23:27:40

to jest debilne by nie mieć dostępu do swoich danych nic tylko całe skasować jakie to porady jak sami przepisów nie znacie i wątpię by ten komentarz był przez X czas .Jak wchodzę do sklepu to i wychodzące a tu co?Ban Spam czy co?

Sylwesterm

2019-03-04 23:28:31

ban

tarzinio@gmail.com

2020-03-26 06:40:41

tak. RODO

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Internetowe Konto Pacjenta

  Chcesz sprawdzić historię swoich e-recept i e-skierowań? Nie pamiętasz, jaką dawkę leku lekarz przepisał twojemu dziecku? Zaloguj się do Internetowego Konta Pacjenta (IKP) i zyskaj dostęp do tych (...)

 • Czym jest e-recepta?

  E-recepta jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem, dzięki któremu pacjent może sprawnie i szybko wykupić przepisane przez lekarza leki, a także śledzić szczegóły oraz (...)

 • Jak odwołać się od decyzji portalu?

  Portal społecznościowy zablokował twoje konto lub usunął wpisy na profilu, a twoja reklamacja nie poskutkowała? Jeśli nie zgadzasz się z decyzją portalu, zgłoś to przez internet - dowiedz się, (...)

 • Cyfryzacja w służbie zdrowia

  E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów. Legitymowanie się aplikacją mObywatel w placówkach (...)

 • Wkrótce dostaniesz list z ZUS

  Każdy, kto ma odłożony choćby 1 grosz na koncie emerytalnym w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, otrzyma wkrótce Informację o Stanie Konta Ubezpieczonego. Warto do niej zajrzeć i sprawdzić (...)

NA SKÓTY