Usuniecie konta z forum internetowego.

Odpowiedzi w temacie (4)

11anna11

23.11.2009

Ma jako nowa ,użytkowniczka takie pytanie. Jeżeli w regulaminie danego forum internetowego nie ma nic na temat rezygnacji z posiadanego konta a administratorka forum nie chce mi go usunąć wraz z dobrami intelektualnymi jakie na forum zawarłam tylko uważa ,że jak chce odejść to droga wolna a konto zostaje. Czy jest na to jakiś paragraf i przymus administratorki by mi usunęła to konto? W regulaminie jest zapis tylko na zgodę na przetwarzanie danych osobowych i tyle.... A ja chciała bym z tamtąd odejść oraz by zostało usunięte konto jak i wszystkie moje wypowiedzi.... Proszę o pomoc. z góry dziękuje Anna

Nie znalazłeś odpowiedzi?

maryja

2009-11-24 16:56:00

Nie masz takiej możliwości - własnie na tym polega cała sprawa i komentarze zawsze sa pod okiem tych , co chcą potem z nich skorzystać!Regulamin mówi o tym -każdy Droga Pani !Trzeba sie zastanowić najpierw, jak chce sie pisać ze swojego komputera , który ma swój niepowtarzalny numer !Wiadomo ,że udział w forum to odpowiedzialność za słowa!Pozdrawiam M

Sylwesterm

2019-03-04 23:23:32

gówno prawda bo to usuniecie i huj

Sylwesterm

2019-03-04 23:27:40

to jest debilne by nie mieć dostępu do swoich danych nic tylko całe skasować jakie to porady jak sami przepisów nie znacie i wątpię by ten komentarz był przez X czas .Jak wchodzę do sklepu to i wychodzące a tu co?Ban Spam czy co?

Sylwesterm

2019-03-04 23:28:31

ban

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.6.2017

  Wkrótce dostaniesz list z ZUS

  Każdy, kto ma odłożony choćby 1 grosz na koncie emerytalnym w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, otrzyma wkrótce Informację o Stanie Konta Ubezpieczonego. Warto do niej zajrzeć i sprawdzić (...)

 • 24.7.2018

  On-line informacje o zdrowiu?

  Uchwalona przez Sejm nowelizacja ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia oraz niektórych innych ustaw przewiduje wprowadzenie Internetowego Konta Pacjenta.

 • 29.8.2018

  Nowelizacja ustawy o Internetowym Koncie Pacjenta

  Nowelizacja ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia wprowadza Internetowe Konto Pacjenta (IKP) – bezpłatną aplikację internetową, która zapewni pacjentom dostęp do informacji (...)

 • 21.10.2013

  Niedozwolone klauzule w regulaminie sklepu internetowego mogą kosztować nawet 10% przychodu

  Przy prowadzeniu działalności gospodarczej w postaci sklepu internetowego warto zadbać o poprawność sporządzenia regulaminu. Stwierdzenie przez SOKiK (Sąd Okręgowy w Warszawie - sąd ochrony konkurencji (...)

 • 16.4.2019

  Środki z OFE trafią na indywidualne konta emerytalne

  Rząd proponuje, by uczestnicy OFE mieli wolny wybór pomiędzy prywatnymi Indywidualnymi Kontami Emerytalnymi, a przekazaniem do ZUS. Środki z OFE będzie można wypłacić jednorazowo lub w ratach, (...)