e-prawnik.pl Porady prawne

wezwanie do zapłaty ULTIMO

Odpowiedzi w temacie (0)

sskipor

30.3.2011

Witam otrzymałem właśnie wezwanie do zapłaty z firmy Ultimo. Sprawa wygląda następująco miałem kredyt na samochód umowa z bankiem sląskim zawarta 1996/09/05 po jakimś czasie przerwałem spłate. Sprawa trafiła do komornika , u którego spłaciłem kwote główną, pozostały same odsetki 4700zł. Teraz dostałem pismo z firmy Ultimo związku ze spłatą tej kwoty. Czytałem o możliwości przedawnienia zadłużenia jak się to ma do tej mniej więcej sytuacji. Powinienem też nadmienić że od 4 lat mieszkam za granicą i nie mam możliwości odebrania jakichkolwiek listów poleconych. ??????????????

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Czy firma ultimo może domagać się zwrotu długu skoro osoba która ją zaciągneła nie żyje a stosowne papiery o śmierci zostały wysłane do firmy Ultimo. Oni dalej ciągle piszą do tej osoby. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Od chwili doręczenia masz 2 tygodnie na wniesienie ekscepcji. Ale jak rozumiem ich tu nie będzie. Na nakazie masz okreslonego wierzyciela i to do niego zgłaszasz się z propozycją ugody. czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Jezeli masz orzeczenie Sadu, ze dlug jest przedawniony to mozesz byc spokojna. Podejrzewam jednak ze takiego orzeczenia nie masz. Komornik nie ma takiej mozliwosci umorzyc sprawe. On ja tylko wstrzymuje. (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Witam, dostałem wezwanie do zapłaty za brak biletu jakieś 5 lat temu, to chyba uległo już przedawnieniu? Mnie się wydaje że taka sprawa przedawnia się po roku? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Serdecznie dziękuję za informacje. Nie szukam dodatkowej pracy, a jedynie staram się pomagać ludziom ZA DARMO. Pracę mam i proszę się też nie martwić o moje kompetencje. Nie pomagach w sprawach, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 6 odpowiedzi)