e-prawnik.pl Porady prawne

wierzytelności wspólnika s.c.

Odpowiedzi w temacie ()

westgrey

5.4.2011

Czy wierzytelności wspólnika s.c. mogą być zaspokajane z udziałów we wspólnym majątku spółki, z udziałów wspólnika w spółce?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Spółka cywilna Czy i dlaczego odpowiedzialność solidarna wspólników w spółce cywilnej jest obligatoryjna i czy w drodze umowy między wspólnikami można wyłączyć solidarność. Czekam na solidne (...) czytaj dalej»

  • Spółka cywilna a u.skarbowy W jakim stopniu zobowiązania dwóch wspólników s.c. w stosunku do urzędu skarbowego,którzy nie posiadają środków do ich uregulowania, mogą skrzywdzić ich najbliższych, (...) czytaj dalej»

  • komornik skarbowy ściga za długi wspólnika Sytuacja jest następująca - spółka przestała istnieć cztery lata temu, do zapłacenia został podatek VAT. Ze wspólnikiem nie ma żadnego kontaktu, (...) czytaj dalej»

  • Emeryt nadal wspólnikiem SC? Czy wspólnik SC może przejść na emeryturę i nadal pracować w spółce pobierając emeryturę. W spółce jest 10 osób, czy mogą one zmienić zapisy umowy i wykluczyć (...) czytaj dalej»

  • Emeryt nadal wspólnikiem SC... Czy wspólnik SC może przejść na emeryturę i nadal pracować w spółce pobierając emeryturę. W spółce jest 10 osób, czy mogą one zmienić zapisy umowy i wykluczyć (...) czytaj dalej»