Bardzo dobry adwokat Warszawa (ale nie tylko) - prawo karne

Odpowiedzi w temacie (243)

syncmaster913n

29.2.2012

Witam, Szukam bardzo dobrego adwokata specjalizującego się w prawie karnym, na terenie Warszawy - aczkolwiek może być z innego miasta o ile problemem dla niego nie będzie dojazd do Wawy. Cena absolutnie nie gra najmniejszej roli, ale też nie chciałbym wybierać "najdroższego" bo to z pewnością niekoniecznie znaczyć będzie "najlepszy". Dlatego zależy mina waszych opiniach. Dziekuję.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Tempest07

2013-09-03 18:45:34

Polecam mec. Katarzynę Słapczyńską - jest energicznym i skutecznym adwokatem w sprawach karnych. Świetnie radzi sobie na rozprawach, zawsze jest do nich przygotowana. Pełny profesjonalizm, mimo młodego wieku.

matylda01

2013-09-14 18:16:56

Ze swojej strony mogę polecić Pana Wawrzyńca Chróścielewskiego (z Łodzi), który specjalizuje się właśnie w prawie karnym. Jakiś czas temu skutecznie wybronił mojego kolegę, który prowadził samochód w stanie nietrzeżwym. Groził mu wysoki wyrok, bo osoba biorąca udział w wypadku poważnie ucierpiała i w sumie do końca życia będzie już kaleką :(. Ale kolega dostał wyrok w zawieszeniu - rok pozbawienia wolności, a prawo jazdy odebrano mu tylko na 4 lata, więc myślę, że to naprawdę łagodna kara w takiej sytuacji.

rafal_77

2013-09-22 23:06:50

Witam, mnie ze skomplikowanej sprawy kk wyciągnął adw. Karol Przybylski. Mogę go polecić bo jest solidy i naprawdę przejmuje się sprawą. Osobiście jestem mu wdzięczny za pomoc. Specjalizuje się w prawie karnym, z tego co wiem kiedyś był prokuratorem. Nie jest wykańczająco drogi.

nosleep

2013-12-04 12:18:44

Również polecam adwokat Katarzynę Słapczyńską. Choć jest bardzo mloda to ma gadane i potrafi wyciagnać z kłopotów. Polecam!

truffla

2014-06-25 02:22:42

Potwierdzam opinię mojej przedmówczyni, matyldy01, na temat mec. Chróścielewskiego. To naprawdę dobry prawnik. Uznany i skuteczny. Podejmuje się nawet bardzo skomplikowanych spraw. Ma spore doświadczenie w prawie karnym. Warto skorzystać z jego usług.

patryk372

2014-08-17 23:35:28

Polecam Mecenasa Adama Zaborskiego. Pomógł mnie i moim znajomym. Jest bardzo zaangażowany, a przy tym uczciwy.

anna781

2014-09-08 15:08:09

Polecam adwokata Michała Krawczyka. Młody i dobry fachowiec. Moją sprawę poprowadził sprawnie i szybko, a co najważniejsze kontakt z nim był bez zarzutu. A to się aktualnie nie zdarza często, z reguły kierują klientów do sekretariatu itp? Jakby co podaje kontakt którym się posługiwałam tel 509952452, www.kancelariakp.com

aanitta42

2014-09-26 23:58:31

Polecam adw Katarzynę Słapczyńską, energicznie podchodzi do każdej sprawy, indywidualnie rozpatruje każdy przypadek, dobry kontakt.

Jadwiga61

2014-10-16 08:27:47

Najwyższą jakość usług adwokackich moim zdaniem gwarantuje mecenas Adam Zaborski tel. 500 427 274 ul Terespolska 4. W moim uzasadnieniu podam. W 2013 r los sprawił, że po moim skromnym, uczciwym życiu weszłam nieoczekiwanie w kolizję z prawem. Paradoks sytuacji polegał na tym, iż prokurator oskarżył mnie o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, a żeby było poważniej o zasięgu międzynarodowym! Totalna niemoc, absolutny koszmar! W ten sposób po analizie forum "dobry karnista" trafiłam do Kancelarii Adwokackiej Adwokata Adama Zaborskiego. Zdziwienie moje było duże już podczas pierwszego spotkanie gdy mec Adam zaborski po przedstawieniu mu sprawy bez pobierania prowizji przyjął moje pełnomocnictwo i oznajmij, że koszty wyceny honorarium poda mi dopiero po zapoznaniu się z aktami sprawy.Po raz drugi zaskoczona zostałam wyceną honorarium przy bardzo brzydkim procesie, która okazała się przeciętną. Dalej było coraz lepiej.Adwokat Adam Zaborski na tle tych wszystkich pożal się boże obrońców z bożej łaski,którzy obrońcami są tylko wówczas gdy wypłacasz im honorarium zasługuje na szacunek. Zawsze dla swojego klienta ma czas.Jest w stałym kontakcie z klientem telefonicznym. Odpowiada na każdego sms, e maila. Jest bardzo uczciwy i pracowitym, co w tym zawodzie jest rzadkością.W moim przypadku na drugiej rozprawie spowodował, że Sąd uchylił mi obowiązek co tygodniowego dozoru na Policji, a na kolejnej rozprawie zwrócił mi wpłacone poręczenie majątkowe w zamian za niezastosowanie aresztu.Uczestniczy w każdej wielogodzinnej rozprawie, a gdy któregoś dnia doszło do kolizji Jego obowiązków służbowych w zastępstwie "podesłał" rewelacyjną aplikantkę, która ku mojemu zdumieniu już przed sala sądową znała cały mój materiał. Zdążyła ze mną omówić istotę, podać wskazówki i "wychować mnie :)) :)) " oczywiście z sensie pozytywnym przed rozprawą. Zrozumiałym jest, ze nie życzę nikomu aby musiał korzystać z pomocy obrońcy ale gdy już tak się stanie polecam uczciwie Adwokata ADAMA ZABORSKIEGO dla którego Jego klient jest priorytetem. Mogłabym pisać tak w nieskończoność ale nie jest celem, dopowiem tylko, ze przy nędzy swojego życia na dechach sądu człowiek przy mec Zaborskim czuje się bezpiecznie. Ja po moich doświadczeniach z pseudo adwokatami postanowiłam, ze jak tylko znajdę czas na każde forum w przestrzeni internetowej umieszczę post na temat Adwokata Adama Zaborskiego, tak aby człowiek, któremu życie się walił omijał wielkim łukiem Panów z palestry, który wykorzystując położenie totalnej bezradności z rodziny ściągają ostatnią przysłowiową koszule i nie robią dosłownie nic poza prezentowaniem krasomówczej mowy i deklaracjami na których jest początek i koniec obrony, a honorarium oczywiście skasowane przed przyjęciem pełnomocnictwa.

e-prawnikpl

2014-10-17 11:39:30

Polecamy zapoznać się z tą wyszukiwarką: http://premium.e-prawnik.pl/szukaj/warszawa, w łatwy sposób można znaleźć dobrego adwokata ze swojego miasta, dodatkowo można sprawdzić opinie na jego temat.

Pazdziernik

2014-11-27 20:45:26

Polecam mecenas Annę Macierzyńską, która zajmuje sie sprawami karnymi. Polecił mi ją kolega, któremu pani mecenas tak poprowadziła sprawę o rozbój , ze prokurator umorzył i nawet nie wysłał aktu oskarżenia. W mojej sprawie wywalczyła uniewinnienie i wiem,ze pomogła tez kilku moim kolegom a innym prowadzi nadal sprawy.

Essska

2015-01-29 07:32:33

Polecam adwokata Michała Krawczyka. Młody i dobry fachowiec. Moją sprawę poprowadził sprawnie i szybko, a co najważniejsze kontakt z nim był bez zarzutu. A to się aktualnie nie zdarza często, z reguły kierują klientów do sekretariatu itp? Jakby co podaje kontakt którym się posługiwałam tel 509952452, www.kancelariakp.com

Zgadzam się z tą opinią. Zleciłam mu swoją sprawę i według mnie wywiązał się ze swojej pracy bardzo dobrze.

nowikkk

2015-01-29 14:33:22

KAZUS - bardzo profesjonalni eksperci. Bardzo szybko pomogli mi ;) Mają oferty abonamentowe, więc łatwo dostosowują się do potrzeb klienta. ;) Ich strona dobryadwokat.eu - warto pisać i pytać się, bo mają bardzo rzeczowe podejście do spraw ;)

michalStark

2015-03-05 14:06:53

Człowiek, który ma rację nie zawsze w sądzie wygra. Do tego trzeba się przyzwyczaić. Wiedziałem, że bez prawnika z żoną nie wygram, bo ciągle oszukiwała i robiła z siebie ofiarę. U mnie jedynym wyjściem było przyciśnięcie świadków. Wybrałem mec. Pawła Budrewicza, bo miał doświadczenie z prokuratury. Facet potrafi wbijać pięknie szpiki i faktycznie utożsamił się z moją sprawą, a chodziło o duże pieniądze. Żona chciała położył łapy na mojej firmie. Udało się tego uniknąć, tylko dzięki zaangażowaniu pana Pawła.

lucas33

2015-07-15 11:34:55

Niedawno domknęliśmy z żoną kwestie podziału majątku i bardzo nam pomógł pan Paweł Budrewicz. Gdyby nie on to pewnie byśmy się pozabijali :P Kredyt, mieszkanie, samochód, dużo wspólnego majątku, który trzeba było tak podzielić, żeby nikt nie poczuł się oszukany. Mogę podać tel do prawnika - 606 208 182. Można o wszystko dopytać.

Primavera324

2015-07-15 13:04:47

Zerknij sobie na usługi kancelarii ULTIMATUM, ja korzystałam z ich pomocy co prawda w innej kwestii, ale spisali się świetnie. Pracują tam naprawdę świetni prawnicy.

PatrykX

2015-09-23 13:01:13

Napiszę tylko jedno: adwokat prawko karne Warszawa http://www.lawarsaw.pl/prawo-karne i nikt więcej! To najlepsza kancelaria adwokacka z jaką miałem okazję współpracować. Konkretni, rzeczowi, zawsze stawiają na wygraną i się nie poddają. Idealni partnerzy.

Tomasz48

2015-10-10 12:49:51

Ja polecam adwokata, który mi pomógł bardzo - adwokat Łukasz Buczko. Prowadził moją sprawę karną,która dodam zakończyła się dla mnie bardzo dobrze - wyszedłem z więzienia. Bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy. Przykładał się bardzo, poświęcał mi czas i efekty były zawsze dobre. Polecam zadzwoń: 505 828 413

Piotr_Wawa

2015-10-16 10:17:28

Osobiście polecam adwokata Adama Janusa z Warszawy (jego nr: 506 944 654), który bardzo pomógł mi, kiedy znalazłem się na życiowym zakręcie. Oskarżono mnie o czyn, którego nie popełniłem i trafiłem do aresztu. Mecenas Janus po zgłoszeniu się do sprawy uczestniczył we wszystkich czynnościach procesowych osobiście i wykazał się dużą brawurą wykazując sprzeczności w zeznaniach poszczególnych świadków, którzy mnie obciążali. Ostatecznie zostałem zwolniony z aresztu, a później sprawa została umorzona przez prokuratora. Później dzięki Mecenasowi uzyskałem jeszcze odszkodowanie za niesłuszne arestowanie:) Dla człowieka, który nigdy dotąd nie miał kontaktu z wymiarem sprawieldiwości to był niezwykle trudny okres, ale dzięki świetnemu kontaktowi z Mecenasem Janusem udało mi się wyjść z tego obronną ręką.

klosna11

2015-11-25 14:02:38

Ja polecam przede wszystkim sprawdzić komentarze o prawniku na dużych portalach do tego przeznaczonych jak np: www.wybierzprawnika.com gdzie są także komentarze negatywne. Przecież wiadomo, że zadwolony klient komentarz zostawić może ale nie zadowolony to zostawi na pewno. Pozdrawiam

Manuela76

2015-12-07 23:08:17

Jeśli nie tylko Warszawa, to ja proponuję prawnika z Łodzi - p. mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego. Mi się tak przydarzyło, że nie zapłaciłam w terminie grzywny i o mały włos wylądowałabym - zgodnie z naszym prawem - w więzieniu.Tylko skuteczna pomoc p. mecenasa mnie tym uchroniła.

NowakAl

2015-12-15 12:07:54

Polecam adwokat Iwonę Zielinko. Prowadziła moją sprawę karną. Współpraca z tą adwokat to sama przyjemność. Posiada ona ogromną wiedzę, obycie podczas rozmowy z Sądem. Sprawę wygrałyśmy. Polecam

28roman

2015-12-27 12:35:17

Polecam Panią Mecenas Małgorzatę Woźniak. Prowadziła mi kilka spraw i zawsze wynik był jeszcze lepszy niż się spodziewałem. POLECAM!!!!

MartynaJ

2015-12-31 09:54:17

dzięki tej stronie trafiłam do adwokata Adama Janusa z Warszawy (tel. 506 944 654), który w moim imieniu złożył zawiadomienie o przestępstwie, którego padłam ofiarą. Pewien człowiek, któremu zaufałam perfidnie wykorzystał moją łatwowierność i okradł mnie z oszczędności mojego życia. Dodam tylko, że była to ogromna suma (150 000 zł). Dzisiaj otrzymałam informację, że sprawa trafiła z prokuratury do sądu. Jest to najlepsza wiadomość jaką otrzymałam w tym roku! Dlatego polecam adwokata Adama Janusa, bo jestem bardzo zadowolona z naszej dotychczasowej współpracy i ich efektów. Martyna PS. Piotrze Wawa dziękuję! :)

damianstrucinski

2016-02-11 09:30:16

Serdecznie polecam panią http://annamajerek.pl/ . Prowadziła proces mojego syna i uratowała go przed więzieniem obalając argumenty prokuratora i udowadniając że to nie on jest sprawcą. Polecam !

izarider

2016-02-17 10:15:57

Witam, Dobry prawnik ma wiele pozytywnych opinii na różnych forach i portalach. Możesz poszukać kogoś na tym portalu: www.ofachowcach.pl Osobiście polecam z Warszawy Jakuba Czarneckiego.

maria.jablonska

2016-04-29 10:35:04

Fajnie się moją sprawą zajął Piotr Chmielewski. Chodziło o alimenty, które na początku miały być na jakimś śmiesznym poziomie zasądzone. Zmieniłam prawnika na pana Piotra i się udało dostać uczciwą stawkę. Skontaktować się można telefonicznie, albo przez formularz na stronie www.adwokat-rodzinny.com.

Krystian9

2016-05-21 20:15:31

Polecam Pana adwokat http://www.adwokat-riedel.pl/ . Pan Patryk Riedel specjalizuje się w prowadzeniu spraw karnych, dzięki temu wspaniałemu człowiekowi udało mi się uniknąć niesłusznej decyzji sądu. Ma on kancelarie w miastach Katowice i Wodzisław Śląski. Serdecznie polecam.

Krystian9

2016-05-21 20:16:26

Polecam Pana adwokat http://www.adwokat-riedel.pl/ . Pan Patryk Riedel specjalizuje się w prowadzeniu spraw karnych, dzięki temu wspaniałemu człowiekowi udało mi się uniknąć niesłusznej decyzji sądu. Ma on kancelarie w miastach Katowice i Wodzisław Śląski. Serdecznie polecam.

Maciej

2016-06-27 11:26:34

W sprawach karnych polecam kancelarię pani Wioletty Szewczak. Wyciągnęła mnie z bardzo trudnej sytuacji. Zostałem niesłusznie oskarżony o pobicie, a dzięki adwokat Szewczak oczyszczono mnie ze wszystkich zarzutów i nerwy się skończyły.

zimna_m

2016-07-14 18:34:55

Znam bardzo dobrą kancelarię i jest to kancelaria mecenasa Chróścielewskiego w łodzi na al. Kościuszki 98. Pracuje tam zespół prawników, którzy specjalizują się w prawie karnym. Synowi mojej przyjaciółki pomagali, gdy spowodował wypadek samochodowy. Dzięki ich pomocy sąd złagodził mu karę. Warto się z nimi skontaktować.

Alicja

2016-07-21 12:29:00

hej, jeśli chodzi o Warszawę to mogę Wam polecić kancelarią Samoraj&Biedulski -> http://samorajbiedulski.pl . Właśnie wygrali dla mnie arcy trudną sprawę - Panowie są bezkompromisowi ;)

aniaania888

2016-07-21 22:07:37

Serdecznie polecam kancelarię Marty Mackiewicz, rewelacyjne podejście do klienta oraz ogromne doświadczenie na sali sądowej. Dla mnie najlepsza z możliwych kancelarii.

Amelia S

2016-07-31 14:32:38

Ja polecam mec. Stankiewicz. Z wielkim zaanagzowaniem prowdzila moja sprawe karna - wielowatkowa. tel 697039284

alessandraa

2016-07-31 20:41:14

W Łodzi jest świetna kancelaria mecenasa Chróścielewskiego na al. Kościuszki 98. Jeśli chodzi o prawo karne to moim zdaniem nie ma lepszych w okolicy. Znajomy miał pewne problemy, spowodował wypadek samochodowy i to właśnie prawnicy z tej kancelarii wybronili go przed sądem. Dorzucam numer telefonu, warto się skontaktować: 666 609 065.

Czesław

2016-08-11 08:48:11

Jeśli komuś zależy na prawniku doświadczonym w sprawach karnych, to ja bym z własnego doświadczenia poleciła Wiolettę Szewczak. ma kancelarię na Marszałkowskiej 140, bardzo kompetentna pani mecenas, wyprowadziła mi 2 różne sprawy na prostą, a, nie pisząc szczegółów, były dość skomplikowane. polecam!

Basia

2016-08-11 08:48:55

Jeśli komuś zależy na prawniku doświadczonym w sprawach karnych, to ja bym z własnego doświadczenia poleciła Wiolettę Szewczak. ma kancelarię na Marszałkowskiej 140, bardzo kompetentna pani mecenas, wyprowadziła mi 2 różne sprawy na prostą, a, nie pisząc szczegółów, były dość skomplikowane. polecam!

julitad

2016-08-12 09:32:43

Wiele osób tu pisze o kancelarii pana mecenasa Chróścielewskiego w Łodzi, ja również dużo słyszałam i wiem na ich temat. Dużo znajomych korzystało z pomocy prawnej właśnie w tej kancelarii. Wiem, że wszyscy byli bardzo zadowoleni. Dużo się mówi o tych prawnikach w towarzystwie :)

BartoszBober

2016-08-22 12:50:47

Bardzo dobrym prawnikiem z Warszawy jest Wioletta Szewczak. Nie wdając się w zbędne szczegóły - po prostu z szczerego serca polecam. Pomogła mi w trudnej przeprawie z wymiarem (tfu) sprawiedliwości.

Franek

2016-09-02 13:24:07

Uważajcie na kancelarię HASIK&Partners. To naciągacze i oszuści. Na fakturze wystawiają czynności, których nie wykonywali lub zawyżają stanowczo czas jak poświęcili na daną czynność. Przyłapałam ich na około 6 kłamstwach, kręcili, ale w końcu zgodzili się skorygować częściowo fakturę, NIE Polecam. Omijajcie szerokim Łukiem!!!

Franka

2016-09-02 13:24:49

Uważajcie na kancelarię HASIK&Partners. To naciągacze i oszuści. Na fakturze wystawiają czynności, których nie wykonywali lub zawyżają stanowczo czas jak poświęcili na daną czynność. Przyłapałam ich na około 6 kłamstwach, kręcili, ale w końcu zgodzili się skorygować częściowo fakturę, NIE Polecam. Omijajcie szerokim Łukiem!!!

jarkoo

2016-09-12 16:17:43

Dobrego prawnika mi kancelaria Lex Optimum dała. Udało się uchylić areszt, a już jedną nogą praktycznie siedziałem za kratkami. Do spraw typowo karnych mogę ich polecić. Działają szybko i co widać po moim przykładzie też skutecznie. Mają swoją stronkę ? strona.lexoptimum.nazwa.pl.

oliwjrrr

2016-09-15 09:38:02

Tak się złożyło ostatnio, że musiałem skorzystać z porady prawnej apropos spadku po wujku i po poradę się zgłosiłem na Solidarności do kancelarii Chmielewskiego ? adwokat-rodzinny.com. Szybka obsługa, nie musiałem długo czekać na kontakt mailowy. Cenowo też nie wyszło jakoś drogo, zwłaszcza jak na Warszawę.

Sant Jones

2016-09-18 12:37:30

Widząc tak naiwną reklamę i wpisy w pierwszej kolejności należy omijać z daleka wszystkie tu wymienione osoby

magda67

2016-09-19 16:57:24

Ja właśnie kiedyś skorzystałam z poleceń w internecie i się nie zawiodłam. Potem ja polecałam tych prawników w mojej rodzinie dalej i wszyscy byli zadowoleni. W Łodzi jest kancelaria mecenasa Chróścielewskiego i widzę, że ludzie już tu o niej pisali. Nie chcę robić nachalnej reklamy więc powiem tylko, że warto się zainteresować ich usługami i podrzucam numer telefonu: 666609065.

Ermin

2016-09-20 21:49:02

Zobaczcie też co piszą ich byli klienci na www.opinieoprawnikach.pl

wlodarczak

2016-09-26 08:32:10

Dobrze najpierw poczytać opinie a potem zadecydować co dalej. Dzięki opiniom wybierzemy najlepszą dla siebie opcje. Ja przyznam, że zawsze najpierw czytam w sieci opinie, a potem dopiero wybieram. Tak trafiłam do kancelarii mecenasa Chróścielewskiego, o której wszyscy dużo tutaj piszą. Warto się do nich udać, nie znam innej kancelarii gdzie pracują tak świetni karniści :)

E-PRAWNIK

2016-09-27 11:24:44

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami prawników na stronie http://www.wybierzprawnika.com Ponad 10 tyś kancelarii z całej Polski

stasia26

2016-09-27 17:09:51

jadwiga61 czy naprawde pan Zaborski jest taki dobry? bo szukam dobrego adwokata ale wydaje mi sie ze tu sami prawnicy o sobie pisza

Ola74

2016-10-12 13:18:37

Nie wiem, czy prawnicy mają tyle wolnego czasu, żeby sami o sobie pisali :) Ja jestem byłą klientką kancelarii mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego i dlatego o nim piszę. Mogę go polecić bo się bardzo dobrze sprawdził jako mój obrońca w sprawie karnej. Myślę że inne posty też piszą po prostu zadowoleni klienci :)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: