Darmowa Windykacja e-Recovery

Odpowiedzi w temacie (1)

Michal519

8.11.2018

Czy miał ktoś z Was styczność z e-Recovery? Jestem ciekawy czy ta "Darmowa Windykacja" jest rzeczywiście darmowa i czy są w stanie mi pomóc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

pawelak

2018-11-09 11:03:03

Dzięki nim udało mi się uzyskać pieniądze z 2 nieopłaconych faktur. I rzeczywiście, w przypadku darmowego scenariusza nie zapłacisz nic, a kosztami windykacji obciążą dłużnika. Czy Ci pomogą, to zależy zapewne od problemu który posiadasz ;)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 18.12.2018

  Prezenty przez internet?

  Jeśli kupujemy prezenty przez internet, można je zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Odsyła na się je swój koszt. Ważne są terminy dostawy i realizacji zamówienia (...)

 • 27.2.2015

  Odpowiedzialność członków zarządu spółki z o.o.

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest popularną formą prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Zatem często może ona być naszym kontrahentem. Dlatego warto wiedzieć jak (...)

 • 19.5.2017

  Aplikacja do mierzenia nierówności płac...

  Żeby ułatwić zainteresowanym pracodawcom zweryfikowanie, czy za taką samą pracę wynagradzają w równy sposób, MRPiPS przygotowało aplikację komputerową „Równość (...)

 • 17.11.2004

  Nowoczesne sposoby windykacji

  Praktyka ostatnich lat wskazuje na rosnącą tendencję dochodzenia należności nie tylko na drodze tradycyjnych środków egzekucyjnych. Do tradycyjnych - najczęściej stosowanych i uregulowanych (...)

 • 5.11.2017

  Dzień Równej Płacy

  W piątek 3 listopada 2017 r. obchodzony był Europejski Dzień Równej Płacy. Jest to data symbolicznie wyrażająca skalę nierówności płacowych między kobietami i mężczyznami w Unii (...)