DŁUGI A ROZDZIELNOŚĆ
Odpowiedzi w temacie (1)

Tamat może żle sformułowany ale chodzi o to, czy jeżeli mój mąż ma zobowiązania wobec Urzędu skarbowego(prowadzi firme chodzi o VAt) to możemy przeprowadzić rozdzielność majątkową? Pomóżcie!!!!!!!!!!!! Nie chcę płacić!
(Kasia)
Nie znalazłeś odpowiedzi?

Była dokładnie w takiej samej sytuacji przeprowadziliśmy rozdzielność majątkową i nie płacę za niego żadnych zobowiązań zrób to jak najszybciej kiedyś słyszałam od jakiegoś znajomego że pomimo rozdzieności majątkowej mogę odpowiadac za długi powstałe przed tym faktem ale w moim przypadku to się nie sprawdziło wystarczyło że pokazałam papier o rozdzielność i dlai mi spokój a i tak nie masz nic do stracenia a dodatkowo zabezpiecza ci to na przyszłość
DODAJ POST W TEMACIE
Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!
Potrzebujesz porady prawnej?
PODOBNE TEMATY NA FORUM
-
wsteczna rozdzielność majątkowa
przez: jorges | 2011.8.19 13:14:11
Zniesienie wspólności majątkowej staje się skuteczne od dnia wskazanego w prawomocnym orzeczeniu sądu, jeśli zostanie tam wskazana data wsteczna to ona będzi edecydować o odpowiedzialności. czytaj dalej»
-
komornik-rozdzielność majątkowa
przez: ilona313 | 2010.9.16 9:58:41
Witam Mam pytanie mój mąż ma długi mamy rozdzielność majątkową i jak komornikowi mam udowodnić, że dana rzecz jest moja a nie męża?Z góry dziękuję za odpowiedzi czytaj dalej»
-
przez: apolonia69 | 2011.3.16 14:45:34
Witam, mamy rozdzielność majątkowa, maż posiada długi i ostatnio zawitał do nas komornik. Zajął on część urządzeń domowych które ja zakupiłam i posiadam na nie imienne rachunki. w jaki (...) czytaj dalej»
-
ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWA A DŁUGI Z DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
przez: Agata | 2012.3.22 10:22:8
ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWA A DŁUGI Z DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ wITAM. POSIADAM ROZDZIELNOŚĆ MAJĄTKOWA Z MĘŻEM OD CHWILI ZAWARCIA ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIEGO, MĄŻ PROWADZI DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.PRZEZ (...) czytaj dalej»
-
przez: mika88 | 2011.7.20 13:16:57
Mam takie pytanie, czy jak kupie mieszkanie a mój mąż posiada długi alimentacyjne to komornik może zając mieszkanie? Muszę posiadać rozdzielność czy wystarczy zakup mieszkania na mnie? czytaj dalej»