e-prawnik.pl Porady prawne

kontakty z ojcem

Odpowiedzi w temacie (0)

roza19910@op.pl

25.10.2016

mam problem to znaczy ojciec dzieci brał dzieci co weekend przez prawie dwa lata bo sam sie na to zgodził i nie chciał widywac dzieci zadziej. teraz ta sytuacja sie zmieniła bo od poł roku ma partnerke i spodziewa sie z nia dziecka przez to chce widywac dzieci zadziej a jego partnerka postawiła warunek ze bedzie z nim pod warunkiem ze bedzie widywał sie z dziecmi co drugi weekend . ojciec mieszka teraz u niej i chce tam zabieradz dzieci ale ja sie na to nie godze poniewaz dzieci ledwo ja znaja i to jest patologiczna osoba ktora była w pogotowiu opiekunczym i ma dwoje dzieci w domu dziecka po za tym to jest obcy dom a dzieci zawsze chodziły do dziadków gdzie mieszkał ojciec . dzieci mieszkały tam ze mna od urodzenia i to sa bliskie osoby. dodam ze w tygodniu ojciec nie interesuje sie dziecmi ani troche . nie chce brac dzieci tak czesto jak do tej pory bo stwierdził ze nie moze ułozyc sobie zycia co moge zrobic zeby było tak jak do tej pory i zeby dzieci nie przebywały w domu jego obecnej partnerki?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Od czterech tygodni mam postanowienie sądu z KLAUZULĄ NATYCHMIASTOWEJ WYKONALNOŚCI co do kontaktów syna z ojcem - matka pomimo tego uniemożliwia dziecku widywanie ojca. Ostatnio wezwałem kolejny (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mam wielki kłopoty, około rok temu rozstałem się po długoletnim związku, a niedawno przyszedł do mnie dokument, że mam stawić się na sprawie w celu ustalenia ojcostwa. Do tej pory jestem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam czy na rozprawie o kontakty z synem która założyłam ja mogłabym zeznawać oddzielnie bez byłego partnera czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam córkę 15 lat. Kontakty uregulowane w 2013 roku, kara z z zagrożeniem za ich niewykonywanie z 2016 roku. Od ponad roku córka jeździ do ojca tylko raz na kilka m-cy. Powodem jest wyzywanie i obrażanie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mój przyjaciel jest 5 lat po rozwodzie teraz maja mediację i eks żoną nie zgadza się na widzenia ojca z dziećmi teraz dowiedziała się że jej eks mąż kogoś ma i mówi że żadne baba nie bedzie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)