Kosmiczne alimenty

Odpowiedzi w temacie (3)

AlexJ

18.4.2019

Zasądzono mi alimenty w chorendalno kosmicznej kwocie - 3200zł na dwójkę dzieci. Córka 8l i syn 4l. Na rozprawie niestety nie byłem, bo wyprowadziłem się do UKi pracuje tu. Była moja prawniczka która nic nie zrobiła - nawet nie pokazała dokumenty od mojego księgowego które miała, że za ostatni rok na czysto zarabiam 4400zł. Teraz wypowiedziała mi pełnomocnictwo, kasa jej została wpłacona na początku, a wiec z końcem miesiąca zostaję bez supportu prawniczego i jak teraz mam przygotować się do apelacji? Co radzicie? Jakiś sensowny kolejny prawnik? Oby tylko znów nie było że kasa pójdzie w błoto! Czy zwracać się do Izby Radców Prawnych ze skargą?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

postook

2019-04-18 15:28:40

Możesz spróbować podwoić swoje finanse na stronie https://gry-hazardowe-za-darmo.com/gry-kasynowe/ruletka/. Na początek radziłbym ci spróbować zagrać za darmo, a po zdobyciu doświadczenia możesz również spróbować wygrać.

adwskow

2019-04-30 14:09:31

Witam serdecznie, W pierwszej kolejności proszę ustalić czy Pani Mecenas wystąpiła z wnioskiem o uzasadnienie wyroku, i czy poinformowała sąd o wypowiedzeniu pełnomocnictwa, a w konsekwencji na jaki adres zostanie przesłany wyrok, tak by z uwagi na zamieszkiwanie za granicą odebrał Pan przesyłkę w terminie (jeżeli w aktach był wskazany Pana polski adres). Po otrzymaniu wyroku z uzasadnieniem proszę niezwłocznie skonsultować się z prawnikiem. adw. Natalia Skowrońska

Paciakowa45

2019-04-30 14:13:59

Mój bliski znajomy też miał problem z nieuczciwym wyrokiem w sprawie alimentów. Kwota zasądzona odpowiadała niemal 80% jego wynagrodzenia. Mecenas Kotłowski z Towarowej wyciągał go z tarapatów. Rzetelnie informuje o postępach i dalszych krokach w sprawie. Może i Tobie pomoże.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 16.5.2016

  Dochodzenie zaległych alimentów

  Wiedza o tym co to jest obowiązek alimentacyjny i czemu służy jest raczej powszechna. Często jednak zapomina się, że oprócz żądania alimentów na przyszłość, można również (...)

 • 10.9.2018

  Alimenty na dziecko - komu i na jakich zasadach przysługują?

  Kiedy rodzice muszą płacić alimenty na dzieci?  Alimenty na pełnoletnie dziecko uczące się/nieuczące się Kiedy rodzice są zwolnieni z obowiązku alimentacyjnego Co nie powoduje ustania (...)

 • 8.3.2018

  Jak rodzic samotnie wychowujący dziecko może uzyskać świadczenie 500+?

  Od początku nowego okresu świadczeniowego, który rozpoczął się 1 października 2017 roku, prawo rodziców samotnie wychowujących dzieci do świadczenia wychowawczego zostało uzależnione (...)

 • 26.8.2017

  500+ dla samotnych rodziców

  Od 1 sierpnia przyjmowane są wnioski o wsparcie z rządowego programu „Rodzina 500 plus” na nowy okres świadczeniowy. Złożenie wniosku w sierpniu gwarantuje ciągłość wypłaty świadczenia (...)

 • 25.2.2014

  Alimenty - komu się należą i w jakiej wysokości?

  Alimenty są to świadczenia należne od określonych członków rodziny osobom, które potrzebują pomocy materialnej, ponieważ nie są w stanie utrzymać się samodzielnie. Komu i od kogo (...)