e-prawnik.pl Porady prawne

ludzki

Odpowiedzi w temacie (3)

JOLKAK alimenty.pl

9.11.2008

Jak się zachować. Mój mąż wyprowadził się dwa miesiące temu i teraz mieszka z kochanką. Zabiera tam 14 letnią córką. Mam dylemat co robić?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Rodzinne Prawo alimenty.pl

2008-11-18 22:09:01

Witam! Pani Jolu proszę o opisanie dokładniej problemy jaki Pani ma... Pozdrawiam rodzinneprawo@gmail.com

jolkak alimenty.pl

2008-11-20 19:52:22

Cały czas się zastanawiam czy powinnam pozwalać córce na kontakt z kochanką męża. Czy to jest dla niej dobry przykład. Jestem w trakcie pisania pozwu rozwodowego ale jakoś nie mam siły go skończyć. Byliśmy małżeństwem 24 lata. Nie jest to proste.

Rodzinne Prawo alimenty.pl

2008-11-20 20:31:55

Witam! Pani pozwala przede wszystkim na kontakty córki z ojcem, które bez wątpienia dla córki są potrzebne... Może Pani na początek poprosić męża, aby z córką spotykał się bez obecności swojej kochanki, ale odmawiam Panią od zabraniania kontaktów córki z ojcem z powodu kochanki. Istotne jest, że kontakt córki z kochanką w dłuższej perspektywie czasu jest nieunikniony. Na marginesie decyzje o rozwodzie są jednymi z najtrudniejszych decyzji w życiu, zwłaszcza po tak długim okresie małzeństwa. Pozdrawiam rodzinneprawo@gmail.com

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • witam, jest taki projekt kapitał ludzki i zastanawiam się gdzie można znaleźć informacje na temat aktualnych szkoleń i kursów i w jakim stopniu sa one dofinansowane z Unii ?? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • I agree! For Ferrari brand headphones, they glimpse great. I could possibly never in my life accomplish that take a look. czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • TAK JA moge splacac i dobrze rozumiem ze zajmuje sie malom ale jezeli ja niechce alimentow niechce rozwodu bo to wedlug mnie uciekanie od problemow to co mam zrobic a zeby wyciagnac ja od tesciowej to (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 6 odpowiedzi)

 • Sad orzeka na sprawie o wysokosci alimentow i sposob placenia ich,masz 7 dni na odwolanie a 21 dni na uprawomocnienie wyroku. Bardzo duzo traca osoby ktore nie stawiaja sie na sprawy,poniewaz sad niema (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • jak najbardziej czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)