Mandat za parkowanie 2012

Odpowiedzi w temacie (2)

prolife

23.3.2012

Dostałem ostatnio na mieście mandat wsadzony za szybę. PRzez urząd miejski zdaje sie był wydany. Był zaznaczam bo syn mały mi go.. hmm... zmalaksował robiąc mi śniadanie... prosze nie pytac. Chodzi o to ze mandat, za szyba, bez mojego podpisu. beze mnie jadącego samochodem uiszczonego na jakims zdjeciu. czy taki mandat jest wazny?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

gabriela1

2012-03-26 09:26:13

Mogli panu zrobić zdjęcie, tzn. samochodowi i koniec. Może pan zawsze w sumie powiedzieć że kto inny wtedy używał samochodu.

wiki45

2012-04-03 09:31:16

no teoretycznie mandat jest wazny ale nie wiadomo kto jest sprawca wiec pan od mandatu ma sie szanse wybronic, po prostu powie pan ze pan wówczas był gdzie indziej i nie wie kto mógł wziąć samochód.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 17.9.2018

  Jak odwołać się od mandatu drogowego?

  Jeśli wystawiono ci mandat drogowy, a masz pewność, że wypisano ci go niesłusznie, pamiętaj, że jest tylko kilka przypadków, kiedy można go uchylić. Dowiedz się, kiedy i w jaki sposób (...)

 • 31.3.2017

  Planowane zmiany w partnerstwie publiczno-prywatnym

  Projekt ustawy o zmianie ustawy o partnerstwie publiczno-prywatnym oraz niektórych innych ustaw trafił do konsultacji społecznych.

 • 19.8.2017

  Mandat zapłacisz kartą na Policji

  Nowelizacja ustawy – Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia pozwoli Policji i innym służbom używanie terminali płatniczych. Dzięki nowym przepisom, ukarany będzie mógł od razu (...)

 • 15.9.2018

  Więcej czasu na zapłatę mandatu i inne zmiany w wykroczeniach

  Nowelizacja ustawy – Kodeks wykroczeń oraz niektórych innych ustaw ma wprowadzić wiele korzystnych zmian i usprawnić wymiar sprawiedliwości. M.in. określa na poziomie 500 zł stały (...)

 • 7.11.2017

  Nowelizacja Kodeksu wykroczeń dla uczciwych obywateli

  Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało nowelizację Kodeksu wykroczeń, która wprowadza wiele korzystnych zmian dla uczciwych obywateli i usprawnia wymiar sprawiedliwości. Osoby ukarane (...)