mieszkanie policyjne, chetnie wspolpraca z prawnikiem

Odpowiedzi w temacie (2)

cenwer

30.12.2008

witam. mieszkam z zona i dzieckiem wraz z moja babcia w mieszkaniu po moim zmarlym dziadku, bylym policjancie. babcia jest tu zameldowana na stale. ja jestem jej opiekunem poniewaz babcia jest bardzo chora. wyremontowalem to mieszkanie, place wiekszy niz wszyscy czynsz poniewaz nie mam tytulu prawnego do lokalu. przyslali mi takie pismo z administracji o zwiekszeniu oplat, czynszu wlasnie z tego tutulu ze nie mam praw do lokalu. tak wiec place wiecej. chcialbym zrobic cos aby w razie jesli babcia umrze nikt nas stad nie wyrzucil i nie bardzo wiem od czego zaczac. czy jest jakakolwiek mozliwosc niewiem mozenajac ten lokal na siebie albo cokolwiek zrobic abym po smierci babci mogl nadal mieszkac w tym mieszkaniu.bardzo prosze o pomoc i chcialbym zaznaczyc ze chetnie nawiaze wspolprace z jakims prawnikiem , oczywiscie odplatnie, ktory widzial by jakas mozliwosc zdobycia tego mieszkania.kontakt do mnie to cenwer@op.pl lub 516 022 412 dziekuje

Nie znalazłeś odpowiedzi?

MARYLA15

2009-03-08 18:23:01

Jaki status prawny ma to mieszkanie,czy babcia jest gl.najemca po zmarlym meżu jeśli tak to kto wydal decyzje o wiekszym czynszu ,czy jest tam Pan zameldowany czy tylko mieszka z rodziną.

cenwer

2009-04-23 12:17:59

decyzje o wiekszym czynszu wydala administracja.ja narazie tyl;ko mieszkam z babcia wraz z rodzina ale staram sie o jakikolwiek meldunek.babcia ma prawo do lokalu po zmarlym mezu.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 24.1.2018

  Podział majątku wspólnego małżonków, rozwód i separacja

  Tylko w wyjątkowych sytuacjach sąd, orzekając rozwód, może dokonać podziału majątku, jeśli nie spowoduje to nadmiernej zwłoki w postępowaniu rozwodowym. Jeśli w skład majątku wspólnego (...)

 • 29.11.2018

  Bank ziemi pod Mieszkanie Plus do zmiany

  Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju proponuje zmiany usprawniające pozyskiwanie i gospodarowanie gruntami przez Krajowy Zasób Nieruchomości (KZN) na realizację inwestycji w ramach programu Mieszkanie (...)

 • 5.12.2018

  Mieszkanie z licytacji komorniczej – dlaczego warto je kupić?

  Lepsza kondycja gospodarki, większe zatrudnienie oraz napływ ludności z zagranicy, pomimo rosnącej podaży na rynku deweloperskim, spowodowały wzrost cen mieszkań. W dużych miastach jak Warszawa, (...)

 • 10.6.2018

  „Mieszkanie na start” - nowy pomysł rządu!

  Od początku 2019 roku ma ruszyć system dopłat do czynszu dla pierwszych najemców nowych mieszkań i mieszkań w budynkach poddanych rewitalizacji w ramach współpracy inwestorów (...)

 • 30.10.2018

  Świąteczne ograniczenia w ruchu

  Jakie ograniczenia w ruchu będą obowiązywały w Dzień Wszystkich Świętych i Narodowe Święto Niepodległości oraz w dni poprzedzające te święta?