Odwołanie od decyzji o warunkach zabudowy

Odpowiedzi w temacie (1)

Anka

10.6.2009

Otrzymaliśmy decyzję o tym, że dom, który ma powstać na naszej działce może mieć dach tylko dwuspadzisty. Argumentem, dotyczącym tego dachu było "nowa zabudowa, na tym terenie nie ma planu zagospodarowania przestrzennego dlatego przenanalizowano budynki znajdujące się w okolicy i wyrażono zgodę jedynie na dach dwuspadzisty". A tak naprawdę jak prześledziłam powstające domy na terenie miejscowości, w której działkę posiadam, to powstają domy z dachami kpertowymi. Jak napisć odwołanie do Wójta od tej decyzji.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Ewa

2018-04-15 21:55:26

Może tu Wam pomogą, nam pomogli skutecznie się odwołać: http://www.warunkizabudowy.net.pl/

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 2.4.2015

  Odwołanie od decyzji - Jak napisać i w jakim terminie?

  Odwołanie jest środkiem zaskarżenia przysługującym stronie na decyzję wydaną w pierwszej instancji przez organ administracji publicznej, a także inny organ lub podmiot, który na mocy prawa (...)

 • 18.5.2017

  Zwolnienie od opłaty skarbowej w sprawach budownictwa mieszkaniowego

  W dniu 25 kwietnia 2017 roku Minister Finansów wydał interpretację ogólną, która dotyczy stosowania przepisów ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej w (...)

 • 6.2.2015

  Zmiany w prawie budowlanym 2015

  Rewolucyjne zmiany w prawie budowlanym - rozszerzenie inwestycji niewymagających pozwolenia na budowę, uproszczenie projektu i wiele innych udogodnień.

 • 8.3.2017

  Odległość ściany od granicy działki...

  W przypadku, gdy w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dopuszczono sytuowanie budynku w zabudowie jednorodzinnej, zwróconego ścianą bez otworów okiennych lub drzwiowych (...)

 • 16.3.2009

  Na czym polega akredytywa?

  Akredytywy znajdują zastosowanie zarówno w obrotach krajowych jak i zagranicznych. Akredytywa gwarantuje dostawcy bezwzględne i natychmiastowe otrzymanie należności, a odbiorcy pozwala uzależnić (...)