e-prawnik.pl Porady prawne

polisa

Odpowiedzi w temacie ()

adudek12

23.11.2018

Witam. Chciałam zapytać czy może ktoś orientuje gdzie mogę się dowiedzieć czy mój zmarły tata miał gdzieś opłacaną polisę na życie. Jest to odległy rok bo tata zmarł w 1997 r w woj. małopolskim. Ktoś z dalekiej rodziny powiedział mi że istnieje taka możliwość że tata opłacał polisę ale ja nie wiem gdzie to sprawdzić . Za wszelką pomoc dziękuję.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • POLISA POSAGOWA PZU Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego chciałabym złożyc (...) czytaj dalej»

  • Waloryzacja polisy PZU Witam. Mam polisę założoną przez rodziców w '84r. (ubezpieczenie uposażenia dzieci). Powinienem dostać teraz znaczną kwotę z PZU, lecz oni oferują mi śmieszne pieniądze. (...) czytaj dalej»

  • Ubezpieczenia Zaopatrzenia Dzieci - polisa... Witam. Kilka dni temu otrzymałem zawiadomienie z PZU Życie SA dotyczące Ubezpieczenia Zaopatrzenia Dzieci. Jako że w kwietniu kończę 21 lat to upływa (...) czytaj dalej»

  • Polisa PZU po dewaluacji Witam mam taki problem.. moze ktos z was mial podobny wiec prosze o rady. Kilkanascie lat temu moji rodzicie wplacali przez 10 lat (co miesiac) skladki na polise PZU - ktora po (...) czytaj dalej»

  • Polisa Witam, Mój tata zmarł w Norwegii, tam pracował. Pozostawił po sobie polise na życie, jak się teraz okazało zapisał ją na swoją konkubinę.Mam pytanie czy da się ją podważyć? Mój (...) czytaj dalej»