Przeglądy okresowe a remont budynku

Odpowiedzi w temacie (2)

AdamLeba

20.10.2017

Witam, Budynek, którego książkę obiektu prowadzę został poddany kapitalnemu remontowi - termomodernizacji. W zakresie remontu znalazło się: - ocieplenie i wykonanie nowej elewacji budynku - rekonstrukcja historycznego wyglądu dachu, nowe poszycie i pokrycie dachu - nowa instalacja grzewcza budynku - nowa instalacja elektryczna i odgromowa budynku. Wg. książki obiektu budowlanego zbliża się termin przeglądów elektrycznych jak i przeglądu technicznego 5-letniego. Czy posiadając świeże dokumenty odbiorowe nadal jestem zobowiązany do wykonywania ww. przeglądów? Czy mogę je wykonać w terminie dopiero 5 lat od odbiorów? Nie mogę znaleźć stosownej podstawy prawnej, która odnosiłaby się do podobnej sytuacji. Obiekt to budynek użyteczności publicznej. pozdrawiam i z góry dziękuję za naprowadzenie.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

David5151

2018-02-13 16:38:06

Takie przeglądy powinno się robić. W końcu [url=http://www.batiplus.pl/przeglad-obiektow-budowlanych/]przegląd obiektów budowlanych[/url] to podstawa.

Magdalenka111

2018-03-03 15:32:11

Jeśli chodzi o przeglądy budowlane to uważam , że najlepszym rozwiązaniem jest zaopatrzyć się w odpowiednią firmę. Bardzo konkretną firmą jest http://www.warszawa.przeglady-budowlane24.pl Sa bardzo solidni i nie zdzierają z ludzi. Koleżanka z mężem korzystali z ich usług i sa bardzo zadowoleni.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: