e-prawnik.pl Porady prawne

sąd administracyjny

Odpowiedzi w temacie (2)

rorek1

3.9.2005

Proszę o pomoc. Zaskarżyłem decyzje organu II instancji do WSA.Zapadł wyrok.Pani w sekretariacie (nie byłem na rozprawie, gdyz stawiennictwo nie było obowiązkowe) poinformowała mnie, iz sąd oddalił moja skargę oraz, ze nie otrzymam nawet sentencji wyroku.O tym ,iż uzasadnienie wyroku sporządza się na wniosek wiedziałem, ale że nie otrzymam odpisu zapadłego orzeczenia ?. W takim razie jak mam zaskarzyć decyzję do NSA.Czy rzeczywiście WSA nie przesyła odpisu sentencji wyroku.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

-

2002-11-04 00:00:00

Właśnie dostałem decyzję o wymeldowaniu mnie z mieszkania teściowej na jej wniosek w wyniku odwołania się do II instancji. JEst to zamierzone działanie żeby mi ograniczać kontakty z moimi dziećmi. Przysługuje mi odwołanie sie do NSA.Potrzebuję wzorów takiego odwołania lub osoby która przez cos takiego przeszła. POMOCYYYYYYYY !!!!
(Tomek)

Angelika

2002-11-13 12:07:38

Wygląda na to, że nie mieszkałeś w tym mieszkaniu co najmniej kilka miesięcy. Tylko w takiej sytuacji można dokonać wymeldowania z urzędu. Jeśli nie poczynisz staran zeby zamieszkać w przedmiotowym lokalu, NSA utrzyma w mocy zaskarzoną decyzję. W świetle obowiązujących przepisów warunkiem zameldowania jest faktyczne przebywanie w danym lokalu z zamiarem pobytu stałego.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM