wyjazd zagraniczny z 5 letnim dzieckiem

Odpowiedzi w temacie (4)

Hanna91

18.2.2015

witam serdecznie , w 2013 roku rozwiodłam sie z ojcem mojego dziecka ( dziecko ma 5 lat ) w chwili obecnej mam zaklepane wakacje na punta canta na czerwiec 2015 r. ojciec dziecka oczywiscie nie wyraza zgody na wyjazd dziecka i na paszport ( tyoowa zazdrosc) placi alimenty 350 zl . czy sad moze nie zgodzic sie na wakacje z biura podrozy ? byly maz uzasadnia to tym ze nie zyczy sobie zeby " obcy frajer" spedzal wakacje z jego dzieckiem . z moim partnerem mieszkamy od 3 lat razem mamy razem .... slyszalam jeszcze o wizycje kuratora u nas w domu , na czym polega ta wizyta i jak przebiega takie spotkanie ? Sprawe sadowa mamy na 29 marca 2015 r , pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Hanna91

2015-02-18 20:54:44

przepraszam 27 marca zle spojrzalam w pismo .

['']

2016-07-16 21:45:54

['']

['']

2016-07-16 21:45:56

znhj:znhj znhj=-->znhj"znhj>znhj'znhj>znhj+znhj

o3mm:o3mm o3mm=-->o3mm"o3mm>o3mm'o3mm>o3mm+o3mm

2016-07-16 21:45:57

['']

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

  • 28.6.2018

    Nowe prawa podróżnych

    1 lipca br. wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące imprez turystycznych i usług powiązanych (do umów podpisanych przed tą datą stosuje się dotychczasowe zasady). Dzięki (...)

  • 18.6.2013

    Obowiązek podatkowy z tytułu odsetek od pożyczki od zagranicznego kontrahenta

    Zgodnie z art. 21 ust. 1 i 2 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, podatek dochodowy z tytułu uzyskanych na terytorium Polski przez podatników nieposiadających w Polsce siedziby ani zarządu, (...)

  • 8.6.2018

    Dziadkowie mają prawo do osobistej styczności z wnukami

    Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej 31 maja 2018 r. wydał wyrok w sprawie C-335/17 - Valcheva / Babanarakis. Wynika z niego, że pojęcie „prawa do osobistej styczności z dzieckiem” (...)

  • 10.4.2017

    Dziecko 6-letnie w przedszkolu bez opłaty

    Ministerstwo Edukacji Narodowej przypomniało, że zgodnie z przepisami możliwość pobierania opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego obejmuje dzieci w wieku do 5 lat. Od 1 stycznia 2017 (...)

  • 8.2.2018

    Dobro dziecka decydujące dla uznania obcych orzeczeń o władzy rodzicielskiej

    Sąd Najwyższy - w sprawie o ustalenie, czy orzeczenie sądu państwa obcego podlega uznaniu - stanął na stanowisku, że orzeczenie państwa obcego (w tej sprawie był to wyrok sądu duńskiego), którym (...)