e-prawnik.pl Porady prawne

Wyludzenie kredytu

Odpowiedzi w temacie (1)

rafbat4

1.5.2016

Proszę o pomoc

Nie znalazłeś odpowiedzi?

rafbat4

2016-05-01 07:45:06

Witam posiadam wyrok w zawieszeniu 10m-czy na 3 lata za próbę wyłudzenia kredytu na nieprawdziwe dokumenty. Ostatnio dostałem telefon z banku-dziwny bo bardzo szczegółowy jak do ankiety. Obawiam sie ze to moze byc cos podobnego do tej sprawy Chodzi mi o to, ze wyrok nadal trwa a ja sie boje ze mi go odwiesza bo nie pamietam co podawałem we wniosku kredytowym (zakup na raty przez Allegro alior bank) Napewno dane ze zlecenia sie zgadzają ale co do działalności to nie jestem pewnien do tam trzeba było chyba wpisać dochód, a ja podałem przychód, w sumie tej babce z banku o działalności nie wspominałem bo mi wyleciało. Byłem w banku i nikt nie kontaktował sie od nich. Nawet z centrali Wiec nie wiem co jest grane. Dziwna to sytuacja I teraz moje pytanie Czy moga mi odwiesić wyrok jak dojdzie do sprawy?? Czy wyrok zostanie odwieszony jak spłacę zobowiązanie w banku przed rozpoczęciem sprawy? Absolutnie nie miałem zamiaru wyłudzić kredytu, tylko wziąć i oddać Bo zdolność kredytowa mam i stać mnie na to zeby to spłacić

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • No jeśli taka sprwa i taki zarzut "wisi" Ci nad głową, to dobrze byłoby już na tym etapie skonsultować się z prawnikiem. Najlepiej specjalizującym się w sprawach karnych. Polecam mecenas Wiktorię (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • kiedy bank moze oskarzyc kogos o wyludzenie pozyczki, dokumenty tzn zaswiadczenie o zarobkach oraz inne jak dowod osobisty bylo prawdziwe jednak pojawil sie problem ze splata gdyz pozyczkobiorca trafil (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, Przede wszystkim nie ma tutaj zasady automatyzmu. Poza tym kwalifikacja czynu jako przestępnego nie zależy tu od kwoty bo ta i tak pierwotnie była niższa niż 250 PLN. Zasadniczą kwestią (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 11 odpowiedzi)

 • Można domagać się zwrotu nadpłaconych kosztów.  czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • trzeba przeanalizować ogólne warunki umowy ubezpieczenia, które będą załącznikiem do takiej umowy kredytu. jeśli jeszcze jesteś przed podpisaniem umowy z bankiem, to w internecie często (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)