e-prawnik.pl Porady prawne

Ataki ACTA w Austrii

Odpowiedzi w temacie ()

kolaskus

24.1.2012

Nie tylko Polskie strony rządowe są \"popularne\", Austryjackie też cieszą się tą popularnością. Może ktoś wreszcie zauważy że rząd jest dla ludzi a nie ludzie dla rządu! i to nie tylko u nas ale za płotem tak samo, zaraz się cała euro wieś postawi... miejmy nadzieję.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

hybert400

2012-01-25 09:44:22

proszę was, gorączkujemy się a oni i tka zrobią co chcą, nie wiem może jakby przy następnych wyborach frekfencja była 15% to by się coś zmieniło, bo trzeba by było zrobić wotum zaufania wobec rządu i sejmu... tylko najlepiej takie ludowe.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • W krajach Europy protestowały dziesiątki tysięcy ludzi rpzeciwko ACTA, coprawda u nas protesty zaczynają słabnąć, ale winą jest pogoda, i troche moze równiez wypalenie i przesyte tematem. Jednak (...) czytaj dalej»

  • Władze Słowenii pod naciskiem opinii publicznej zamroziły ratyfikację ustawy ACTA. Słoweńscy krytycy ACTA podobnie jak Polscy, Czescy, Austryjaccy protestujący uważają, że pakt ten prawom człowieka (...) czytaj dalej»

  • Myliłby się ten kto pomyślałby że ACTA nie oburzy nikogo i przejdzie bez echa. Jak pokazują sondaże przed sprawą z ACTA sprawa wyglądała tak http://bi.gazeta.pl/im/6/11039/m11039896.jpg a teraz? (...) czytaj dalej»

  • \"Nie można zmuszać dostawców internetu do zainstalowania systemu zapobiegającego nielegalnemu pobieraniu plików z internetu - orzekł Europejski Trybunał Sprawiedliwości\",.- no i acta sracta dziękujemy (...) czytaj dalej»

  • mam pytanie czy po wprowadzeniu w życie Acta bedzie można sciagac seriale i napisy do nich tj do tych co np leca obecnie w usa .chodzi o samo sciagniecie dla siebie nie rozpowszechnianie tylko sciagam (...) czytaj dalej»

  • W Austrii nie tak łatwo znaleźć pracę!! Okazuję się że w Austrii są ograniczenia związane z wykształceniem, jeśli nie jestes specjalistą bardzo trudno tam znaleźć pracę! Trzeba brać to (...) czytaj dalej»

  • Bardzo mi się podobało wczoraj w wiadomościach na jednej z niepaństwowych stacji jak pokazno wypowiedzi premiera, jak zmieniała sie jego stanowczosc dotyczaca porozumienia w sprawie ACTA. Od twardego (...) czytaj dalej»

  • Pomijając wszystko co zawierać ma ACTA, wydaje mi się że głównym błędem było to że pomimo tego iż rząd od wielu miesięcy wiedział że będzie podpisywać ten akt. to przemilczał to i dalej (...) czytaj dalej»

  • Jestem świeżo po przeczytaniu artykułu w dzienniku polskim i ja sie pytam, jak moze zniknac taka suma?? "acta sracta" ale dookoła dzieją się ważniejsze rzeczy na które przez ACTA ludzie juz nie (...) czytaj dalej»

  • o 3.30 naszego czasu o około 11 godziny w japonii ambasador polski w tym kraju podpisał porozumienie ACTA i w ten sposób temat tego bardzo kłopotliwego dokumentu został prawnie zamkniety. teraz czekają (...) czytaj dalej»