e-prawnik.pl Porady prawne

czy można mieć jednocześnie mieszkanie komunalne i własnościowe?

Odpowiedzi w temacie (0)

kristof55

29.11.2012

czy można mieć jednocześnie mieszkanie komunalne i własnościowe?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Jeżeli kupisz mieszkanie własnościowe , a nikt nie poinformuje o tym administracji budynku komunalnego to nie stracisz obecnie zajmowanego lokalu. Prawnie , kto ma własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Mieszkam od od ponad 20 lat w mieszkaniu komunalnym posiadam tytuł na lokal - od kilku lat posiadam własnościowe mieszkanie - czy można tytuł na mieszkanie komunalne scedować na córkę która zemną (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Obecnie z zoną i dwujka dzieci zajmujemy mieszkanie komunalne, ale syn ma odziedziczyc po dziadku mieszkanie własnościowe, czy ten fakt wpłynie na posiadanie obecnie zajmowanego mieszkania komunalnego? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Odsyłam do Ustawy o ochronie lokatorów , art.11 ust.3 pkt.2. W szczególności dotyczy zapisu, o ile lokator ( czyli najemca lokalu komunalnego ) może zamieszkiwać w innym lokalu ( spełniającego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Witam. Mam mieszkanie zadłużone na 23tys . Własnościowe. Znalazłam chętna panią na zamianę. Jej mieszkanie komunalne 7 metrów większe niż moje. Pani jest w stanie spłacić dług.pytanie czy (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)