e-prawnik.pl Porady prawne

czy z art 66kw mozna nalozyc mandat karny?

Odpowiedzi w temacie (0)

kalend56

9.12.2012

czy z art 66kw mozna nalozyc mandat karny?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam. Dostałem mandat karny w sopbotę za wykroczenie podczas jazdy autem ojca. Jest to kwota 300 zł i mam na zapłatę 7 dni i nie mam z czego zapłacić bo chodzę do szkoły i nie pracuję. Nie chcę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Dostałem mandat Karny za prędkośc. Było to 04.08.2009. Dziś dopiero zapłaciłem za niego. Czy komornik już działa? Jeśli przyjdzie to co mam zrobić? Po jakim czasie komornik przejmuję (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Kwestia sporna, źle spisany mandat jest nie ważny, ale za pewne odwołanie się skończy się sądem grodzkim a tam maja takie tłumaczenia z reguły gdzieś. A serie dowodu pan podawał na mandacie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 21 odpowiedzi)

 • No ja dostałęm 500 za złamanie zakazu ruchu w obu kierunkach i to troche duża suma jeszcze policjant mnie oszukał bo powiedział ze jesli nieprzyjme mandatu to odholuje mi samochod a teraz sie dowiedziałem (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • .. kurcze ja też jeżdżę bez lampki, w dzień, ale dlatego ze jej nie mam, wieczorami nie jezdze wogóle rowerem, mam złe wspomnienia, wypadek miałem. ale wracajac do tematu, musi byc lapmka rowerowa (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)