Forum prawne

Dobry adwokat do rozwodu z Łodzi a płatność w ratach

Po poprzednich kiepskich doświadczeniach z Adwokatami z Łodzi zdecydowałam się udać do najlepszej Adwokat od rozwodów z Łodzi Anny Marii Burskiej i w związku z tym mam pytanie do forumowiczów. Czy wiecie czy ta Pani rozkłada płatność za usługę na raty? Wiem,ze mogę się zapytać u źródła ale przyznam szczerze że trochę mi głupio i nie chcę od razu od tego zaczynać rozmowy z tą Panią.

2017.11.26 14:44:21

Odpowiedzi w temacie: Dobry adwokat do rozwodu z Łodzi a płatność w ratach (14)

Tak moja droga Adwokat Burska rozkłada płatność na raty. Mnie też było szkoda kasy ale było warto wiec nie masz się co zastanawiać.

2018.1.19 13:56:26

Ja byłam bardzo zadowolona z Kancelarii Prawa Rodzinnego Family Law. Prowadzą tylko sprawy rodzinne i mają w tym bardzo dużo wygranych spraw.

2020.1.17 11:52:4

Attractivem

2020.1.17 14:6:5

Mogę polecić usługi Kancelarii Family Law z Łodzi, pomogli mi w kilku sprawach rodzinnych. Pani adwokat to bardzo rzetelna i sumienna kobieta, kontakt niemal w każdej formie, nawet po godzinach pracy. Zawsze przygotowana poświęciła mi dużo czasu na rozmowy i przygotowania do rozpraw. Wszystkie sprawy wygrane, a ceny bardzo rozsądne.

2020.1.23 14:59:27

Tak MarciniakLL u mnie było tak samo. Kancelaria prawa Rodzinnego Family Law to dla mnie nr 1. Trudno jest przejść samemu przez rozwód po kilkunatsu latach małżeństwa ale dzięki Pani adwokat wiara powraca

2020.1.31 23:21:12

Tego nie wiem, ale na pewno z Panią adwokat Joanna Zielińską można się tak dogadać. Ja tak miałam. Do tego jest chyba najlepszym adwokatem od rozwodów w Łodzi. W moim przypadku poszło bardzo sprawnie mimo, że sprawa nie była łatwa a mój były robił wszystko żeby nie ułatwiać. Widać, że pani Zielińska ma wieloletnie doświadczenie bo po prostu to wynika nawet z samej rozmowy i z tego jak prowadzi sprawę. W razie czego zostawiam kontakt do niej: 609776542. Polecam.

2022.5.13 9:6:8

W Łodzi to nie ma co kombinować - idź do adwokata Macieja Organiściaka - www.organisciak.pl. Nie ma problemu z rozłożeniem płatności na raty. Ma bardzo dobre podejście do klientów - poczytaj opinie w internecie, bo nie ma co powtarzać.

2022.9.26 21:48:13

Mecenas Magdalena Chróścielewska bardzo sie angażowała w moją sprawę, była zawsze świetnie przygotowany i bardzo aktywny na sali rozpraw i co najważniejsze OSOBIŚCIE nie wysyłając nikogo do pomocy. Miała też zawsze dużo czasu dla mnie, wszystko mi tłumaczyła. Czułam, że naprawdę mnie rozumie i chce mi pomóc, a nie tylko wyciągnąć kasę. Sprawa oczywiście została wygrana. Pani Mecenas udowodniła Naszą rację.
Ja trafiłam do Niej z tego rankingu najlepszych adwokatów do rozwodu https://www.skuteczny-adwokat.com/prawo-rodzinne/ Tu masz namiar +48 666 609 065.

2024.1.5 14:11:28

Uważam, że Wybór Adwokata do rozwodu to tak jak decyzja o ślubie. Trzeba podjąć mądrą i rozważną decyzję i sprawdzić dokładnie z kim się ma do czynienia. Jak długo ktoś jest adwokatem - patrz rejestradwokatow.pl. W czym się specjalizuje i czy ma sukcesy. Popytać znajomych i dokładnie sprawdzić w necie kogo ludzie polecają i od kiedy o danym adwokacie są opinie w internecie. W ten sposób ja trafiłam do ADWOKAT MAGDALENY CHRÓŚCIELEWSKIEJ. To renomowana kancelaria specjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. Bardzo trudno jest się tam umówić na wizytę bo nie maja wolnych terminów ale jak już mi się udało to poczułam się jakbym weszła do innego świata. Widać, że wszystko od samego wnętrza kancelarii aż po obsługę jest zrobione po to aby zapewnić klientowi luksus i obsługę na najwyższym światowym poziomie. Co do prowadzenia sprawy to Pani Chróścielewska jest prawdziwym strategiem. Wyprzedza ruchy drugiej strony o lata świetlne co daje niesamowitą przewagę i jest gwarancją pewnego sukcesu. Setki przeprowadzonych spraw robią swoje. Oczywiście moja sprawa zakończyła się 100 % sukcesem a ja gdybym miała jeszcze raz się rozwodzić wybrałabym tę samą kancelarię. Polecam też zajrzeć na https://www.skuteczny-adwokat.com/sprawy-rozwodowe/
Tu masz komórkę +48 666 600 773

2024.2.13 10:6:55

Ja szukałam tak jak piszecie wcześniej. Dodatkowo jeszcze znalazłam ranking https://www.skuteczny-adwokat.com/ i tak trafiłam na najlepszą specjalistkę, jaką można sobie wyobrazić. Pani Adwokat Magdalena Chróścielewska jest NAJLEPSZA! Dziękuję za osobistą reprezentację i osobisty, bezpośredni kontakt.

2024.3.28 12:17:42

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika