domy spokojnej starości

Odpowiedzi w temacie (2)

lolita2

8.5.2017

Witam ! tak myslę sobie że bardzo mało ogolnoie podejmuje sie taki wazny temat jak domy spokojnej starości, nie ma miejsc takich gdzie poczytamy o tym i poradzimy sie .... Są opinie o sklepach internetowych, poduktach a w tej dzidzinie brak informacj. Znalazłam fajną baze dobrych domów opieki oraz duzo artykułów nt opieki nad seniorami www.domisenior.pl Zerknijcie warto

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Merkla

2017-06-08 10:54:05

Ja uważam, że jeśli stanie się już przed tak trudnym wyborem jakim jest zakład opiekuńczy dla seniorów to warto po wybranych przez siebie placówkach pojeździć, zobaczy co i jak wygląda i porozmawiać z personelem i pensjonariuszami. My w ten sposób wybraliśmy Dom Rodzinny w Nowym dworze Mazowieckim dla dziadka I to był strzał w dziesiątkę.Dziadek przez całą dobę ma zapewnioną opiekę, lekarza zawsze pod ręką i z tego co zauważyłam wielu nowych przyjaciół z , którymi chętnie spędza czas.

Lillimej

2018-12-27 14:18:30

Zauważyłam, ze nasze społeczeństwo coraz bardziej otwiera się na temat domów opieki dla seniorów. Nie dziwię się tez tym, którzy mowia, że to niemoralnie tak dalej, bo najwcześniej sami nigdy nie stanęli przed takim problemem. Każde rostanie boli, zwłaszcza, gdy dotyczy osoby, która się kocha. Ale czasem najlepsza opcja staje się dom opieki. Sama byłam zmuszona przeprowadzić się za granice, a jestem jedyna osobą, która mogłaby się zając moją bliską. Ona nie chciała przeprowadzić się do mnie, ja, z powodu rodziny, nie mogłam przeprowadzić się sama do PL. Nie mogę być tu częściej, jak 2-3 razy w miesiącu. Dlatego znalazłam ośrodek Leśny Dom Seniora o bardzo wysokim standardzie, z lekarzami i opiekunkami z powołaniem. Nie ma się co oszukiwać, tani nie jest, ale moim zdaniem wart jest każdej wydanej złotówki, bo bliska czuje się tu po prostu bardzo dobrze.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: