Forum prawne

Ekwiwalent w wojsku wg starej ustawy z przed 1996

Od IV/2005 jestem emerytem wojskowym. Ze służby odeszłem z uwagi na likwidację Jednostki Wojskowej.W III/ 2005 oddałem zajmowanš kwaterę i przeprowadziłem się do innego miasta, gdzie wynajšłem mieszkanie za znacznie mniejsze pienišdze niż płaciłem poprzednio czynsz. Jestem na liœcie o wypłatę ekwiwalentu za zrzeczenie się kwatery i myœlałem, że za otrzymany ekwiwalent kupię mieszkanie. A tu: nie wystarcza umowa najmu na czas okreœlony z możliwoœciš przedłużenia, a kto zamelduje mnie na stałe w swoim mieszkaniu.W chwili obecnej nie mam stałego meldunku. WAM domaga się mojego leczenia w miejscowoœci zgodnej z zamieszkaniem (nie powiedzieli jak to udowodnić) - leczę się w Bydgoszczy i w Wałczu u specjalistów; domaga się aby moje dzieci uczyły się w miejscowoœci zamieszkania pomimo iż majš 17 i 19 lat i chodzš do szkół ponadgimnazjalnych, pozostajš na moim utrzymaniu. To szok. Sšdzę że jest to niezgodne z bardzo wieloma ustawami i przepisami. Jeżeli ktoœ ma pomysł proszę o pomoc? - e-mail: batna1@op.pl autor:jak z tego wybrnšć?

2005.5.30 20:38:50

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: Ekwiwalent w wojsku wg starej ustawy z przed 1996

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika