fotograf nie chce zwrócić pieniędzy

Odpowiedzi w temacie (0)

daria.sendlewska

15.12.2015

25 października mieliśmy sesję plenerową. Zdjęcia miały dotrzeć do nas pocztą w ciągu 7 dni. Pani fotograf po licznych telefonach z kojej strony, powiedziała że zdjęcia wysyła 12 listopada. Zdjęcia nie doszły do tej pory. Ona żadnego potwierdzenia wysłania nie ma. Po 2 tygodniach od 12 listopada poprosiłam o możliwość odbioru zdjęć osobiście. Zbywała mnie do wczoraj (14.12) i stwierdziła że zdjęcia usunęła po wypaleniu na płytę i nie może ich odzyskać. Zażądałam zwrotu pieniędzy. Ona nie chce ich oddac tylko zrobić kolejną sesje. Ja nie mam ochoty juz na współpracę z tą panią. Co robić?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 23.1.2018

  Pranie pieniędzy oraz finansowanie terroryzmu ma być jeszcze bardziej utrudnione

  Rządowy projekt nowej ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu przewiduje zwiększenie efektywności krajowego systemu przeciwdziałania praniu pieniędzym, jak i finansowaniu (...)

 • 21.8.2018

  Znalezione pieniądze będzie można zatrzymać

  Nowelizacja przepisów znosi obowiązek przekazania staroście znalezionej niewielkiej kwoty pieniędzy – do 100 zł lub jej równowartości w walucie obcej. Dotychczas znalazca, jeśli (...)

 • 27.3.2015

  Weksel - Co to jest weksel i jak może on zabezpieczyć płatność

  Weksel jest dokumentem, w którym ktoś zobowiązuje się do zapłaty pewnej kwoty pieniędzy innej osobie. Treść i formę tego dokumentu dokładnie opisuje ustawa. Zazwyczaj jest on wręczany (...)

 • 6.3.2018

  Waluty wirtualne będą uregulowane

  Podmioty, które świadczą usługi wymiany waluty wirtualnej (w tym kryptowaluty), będą zawiadamiać Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF) o podejrzanych transakcjach. 1 marca (...)

 • 14.1.2018

  Lepsza ochrona osób kupujących nowe mieszkania?

  UOKiK pracuje nad nowelizacją ustawy deweloperskiej. Celem jest zapewnienie jeszcze lepszej ochrony osobom kupującym mieszkania. Urząd chce zlikwidować otwarte mieszkaniowe rachunki powiernicze (...)