e-prawnik.pl Porady prawne

Jak wymeldować kogoś z mieszkania?

Odpowiedzi w temacie (0)

ariadna1

9.7.2010

witam chciałabym wymeldować brata z mieszkania, on od lat tu nie mieszka. Przebywa za granicą. czy mogę to zrobić bez jego obecności?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • witam, mam pytanie, w budynku komunalnym większość najemców wkupiła swoje mieszkania i założyła spółdzielnie mieszkaniową. Jeśli ja nie wykupiłam mieszkania i nie należę do spółdzielni, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • jak wymeldować syna z mieszkania. Mam 94 lata i dobre jeszcze zdrowie.Sześc lat temu zakupiłam mieszkanie w którym mieszkam do dnia dzisiejszego. Ale mam problem - mam syna 60-cio letniego, notorycznego (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Czy żona może wymeldować męża z mieszkania, jeśli mieszkanie jest zapisane na nią i mieli podpisaną intercyzę przed ślubem? Małżeństwo trwa od 6 lat. Bardzo proszę o odpowiedź czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • tutaj o wymeldowaniu administracyjnym: http://e-prawnik.pl/biznes/prawo-spolek/spolka-jawna/odpowiedzi/wymeldowanie-lokatora-2.html http://e-prawnik.pl/domowy/prawo-administracyjne-1/zameldowanie-wymeldowanie/odpowiedzi/obowiazek-wymeldowania.html http://e-prawnik.pl/domowy/prawo-administracyjne-1/zameldowanie-wymeldowanie/opinie-prawne/jak-zainicjowac-wymeldowanie-z-urzedu-opinia-prawna.html czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Moje pytanie: czy ojciec, z którym jestem w konflikcie może mnie wymeldować z mieszkania bez mojej zgody? To bardzo ważne!! Czy on ma takie prawo, żeby wyrzucić mnie na bruk? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)