e-prawnik.pl Porady prawne

kara

Odpowiedzi w temacie ()

eryk

8.11.2010

kara na jak dlugo maga mi zabrac prawo jazdy jesli w wydmuchiwanym powietrzu mialem 0.14m

Nie znalazłeś odpowiedzi?

albertkow

2010-11-08 13:19:22

Mój kolega miał podobny problem, miał w wydychiwanym 0,2 i zabrali mu prawko na 1 rok

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Do Kuratorów zawodowych Wypowiedzi na temat kuratorów społecznych aplikacji i kurateli penitencjarnej były dość ciekawe. Proponuje jednak stworzyć nową grupę dyskusyjną dotyczącą naszej pracy. (...) czytaj dalej»

  • jazda bez prawa jazdy witam mam skończone 15 lat, czasem z moim znajomym ( który posiada auto i prawo jazdy) jeżdżę po drogach publicznych, oczywiście taki prawie w ogóle nie uczęszczanych - chciałabym (...) czytaj dalej»

  • Kara Witam Serdecznie Mam pytanie jakis czas temu dostalem kare w zawieszeniu 4 miesiecy nna okres 2 lat za popelnienie czynu o przywlaszczenie mienia , teraz niestety popelnilem przestepstwo z art.191$2 (...) czytaj dalej»

  • KARA Witam. Zostało mi zatrzymane prawo jazdy za 24 punkty karne. Jednak dwa dni po zatrzymaniu zrobiłam błąd i wsiadłam za kierownicę samochodu. No i niestety spowodowałam wypadek, w którym człowiek (...) czytaj dalej»

  • KARA witam chciałem się zapytać czy jest możliwe nałożenie na pracownika dwóch kar jednocześnie- upomnienia i odbioru premii i jak długo taka sytuacja może się utrzymywać? Z góry dziękuje (...) czytaj dalej»