KOSZTY BADAŃ RODK

Odpowiedzi w temacie (1)

zyta30

27.11.2007

CHCĘ ZŁOŻYĆ ODWOŁANIE OD DECYZJI RODK. JEŚLI SĄD PRZYCHYLI SIĘ DO MOJEJ PROŚBY I ZLECI PONOWNE BADANIA W INNYM OŚRODKU,CZY JA BĘDĘ PONOSIŁA KOSZTY TYCH BADAŃ, I JAKIE SĄ MNIEJ WIĘCEJ KOSZTY TAKIEGO BADANIA. STOKROTNIE DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Leti

2008-08-28 22:29:16

Moze troszke pozno jak na odpowiedz ale przyda sie kolejnej osobie:) Badajac dzis akta z mojej sprawy z 2007 r. widziałam jaką fakturę wystawiło RODK Sądowi. Była to kwota 590 zł.i było to standardowe badanie ojca, matki i dziecka z testami psychologicznymi i wydaniem opinii włącznie. Powodzenia w przeciwnościach życiowych:)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Moze troszke pozno jak na odpowiedz ale przyda sie kolejnej osobie:) Badajac dzis akta z mojej sprawy z 2007 r. widziałam jaką fakturę wystawiło RODK Sądowi. Była to kwota 590 zł.i było to standardowe (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Nic sie nie martw, te ośrodki są za kobietami! Nie wiem dlaczego wyzej stawiają Matke niż Ojca - dziecku do prawidłowego rozwoju potrzeba obojga rodziców i nigdy nie zrozumię dlaczego kobiety uniemozliwiają (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • za badania dna placi osoba ktora przegra czyli jezeli zlozysz wniosek i okarze sie ze dziecko jest twoje to ty musisz placic a jezeli nie to kobieta zwraca ci koszty czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Witam wydaję mi się ,że mam dość spory problem... Od marca walczę w sądzie o sprawowanie ojcostwa nad synem, który skierował nas teraz do RODK. Problem polega na tym ,że rozstaliśmy się z moją (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Sprawę może przedyskutować z Państwową Inspekcją Pracy. Doradzają bezpłatnie z zakresu prawa pracy. Można ich też poprosić o przeprowadzenie kontroli u pracodawcy. czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

ZOBACZ TAKŻE: