Mama alkoholiczka....

Odpowiedzi w temacie (0)

Paweł.J.

16.7.2013

Mama alkoholiczka.... Moja mama jest alkoholiczką, grozi że mnie z domu wymelduje. Mam 14-letnią siostrę i 2 braci w tym jeden niepełnosprawny. Matka utrzymuje się z gminnych pieniędzy ok 180 zł. Ja pracuję na gospodarstwie. Dom jest matki. Ojciec nie żyje. Nie mamy prądu, mama przepijała pieniądze, gmina kontroluje nas i nasze warunki, jakie ma szanse matka mnie wymeldować? Mieszkam trochę w domu trochę u kolegi, gdy matka się napije wygania mnie. Zapomniałem powiedzieć, że mam 23 lata. Boję się, ze jej się uda... A może ja mogę z braćmi ją wymeldować?? Dla dobra mojej młodszej siostry. Co mam zrobic? Uda jej się pozbyc mnie z domu??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • W chwili obecnej nie ma już okresu ochronnego w miesiącach zimowych, natomiast jest całkowity zakaz eksmisji na "bruk". Co do pozostałej treści wypowiedzi to pozostaje mi życzyć dużo (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • witam Mam ogromny problem moja matka ciagle pije alkohol awantury są codziennie zdarza się że mnie bije nie mam jeszcze 18 lat a chcę się wyprowadzić czy mam takie prawo?Co mogę zrobić?Z góry (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Dzień dobry. Umarła moja mama, oprócz mnie miała jeszcze 3 córki. Spisała testament, ale nie własnoręcznie. Pisała go moja siostra zapisując jej słowa, a mama go podpisała. Było dwóch świadków- (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam. Ukonczylem niedawno 18 rok zycia i czas wziac zycie w swoje rece, moj sp. Ojciec zmarl 5 lat temu gdy bylem jeszcze niepelnoletni i znajdowalem sie w domu dziecka, ojciec byl pozbawiony wladzy rodzicielskiej (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mam pytanie mama w darowiznie dała nam dom i ogród (za przepis zapłaciłem sam) dom był w stanie opłakanym wszystko się walilo reszta rodzeństwa się zrzekla ale mimo wszystko każdy dostał (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

ZOBACZ TAKŻE: