e-prawnik.pl Porady prawne

MŚCIWOŚĆ OPUSZCZONEJ ŻONY

Odpowiedzi w temacie ()

-

17.4.2003

PONOC MIŁOŚĆ JEST SLEPA. ZGADZAM SIĘ Z TYM STWIERDZENIEM.JESTEM Z MĘŻCZYZNA, KTÓRY ODSZEDŁ OD ŻONY BOWIEM BYŁA DLA MNIE CODZIENNYM KOSZMAREM.ZONA ZNĘCAŁA SIE NADE MNĄ PSYCHICZNIE I SPOWODOWAŁA ŻE OMUSIAŁEM DLA WŁASNEGO ZDROWIA OPUŚCICNASZE WSPOLNE MIESZKANIE I ZAMIESZKAĆ U RODZICÓW. Z TEGO ZWIĄZKU MAM 2 DZIECI, Z CZEGO CO DO JEDNEGO OJCOSTWA NIE JESTEM PEWIEN. ZARAZ PO ODSEJSCIU OD ŻONY ZACZĄLEM DOBROWOLNIE PŁACIĆ PIENIĄDZE NA UTRZYMANIE DZIECI PO 300ZŁ NA KAŻDE. MIMO TO ŻONA PODAŁA MNIE O 850 ZŁ ALIMENTÓW.SAD W MIEDZYRZECZU PRZYCHYLIŁ SIE DO WYROKU, LECZ PO ZŁOŻONEJ APELACJI W GORZOWSKIM SĄDZIE KWOTĘ ALIMENTÓW UTRZYMANO W KWOTACH , KTÓE PŁACIŁEM DOBROWOLNIE. PO MOIM ODEJŚCIU DZWONIŁA DO MNIE ŻONA I TEŚĆ Z POGRÓŻKAMI, ŻE JESLI NIE WRÓCE I NIE PODPORZĄDKUJE SIE IM TO WYKOŃCZĄ MNIE PSYCHICZNIE, FINANSOWO I SPOWODUJĄ ŻE WYLECE Z PRACY ALBO PÓDZE DO WIĘZIENIA. PRAGNE DODAĆ I TEŚĆ MA BARDZO WPŁYWOWYCH ZNAJOMYCH. W MIĘDZYCZASIE ŻONA ZAŁATWIŁA SOBIE OBDUKCJĘ LEKARSKĄ I OSKARZYŁA MNIE O POBICIE. W ZWIĄZKU Z TYM ŻE PRACUJE W WOJSKU INFORMACJĘ O POBICIU ZGŁOSIŁA NA ŻANDARMERII. JEDNOCZEŚNIE ZGŁASZAŁA ŻE W DOMU MA ARSENAL BRONI KTORE PONOĆ KRADNIE Z ZAKLADU PRACY.ODBYLA SIE SPRAWA KTORĄ PRZEGRAŁEM. ŻONA I TEŚĆ KŁAMALI W ŻYWE OCZY I WSZYTKIE DOWODY EWIDENTNIE WSKAZUJĄCE NA KŁAMSTWA Z ICH STRONY ZOSTAŁY ODDALONE. NA SZCZĘŚCIE APELACJA W SĄDZIE W POZNANI UDAŁA SIE. I WYROK COFNIĘTO. ŻONA ZACZĘŁA WMAWIAĆ CÓRECZCE ŻE TATA MOLESTUJE JĄ SEKSUALNIE, DOKŁADNIE TŁUMACZYŁA JEJ JAK TO SIĘ ROBI ABYM UMIAŁA TO POWIEDZIEC PRZED PANIĄ PSYCHOLOG, KTÓRA WSPÓŁPRACUJE Z ŻONĄ. W MIEDZYCZASIE ROZPOCZELA SIE WALKA O PRAWO WIDYWANIA DZIECI,KTÓRE SĄD W MIĘDZYRZECZU MAKSYMALNIE OGRANICZAŁ. ZONA NIE WPUSZCZAŁA MNIE DO DOMU I ZABRANIAŁA SPOTKAŃ Z DZIECMI. DOPIERO PO WIELKICH BOJACH WYWALCZYŁEM FORME KONTAKTÓW Z CORKA I SYNEM. BYŁO JUŻ SPOKOJNIE, CHOC DZIECKO WYGADYWAŁO RÓŻNE BZDURY WPAJANE PRZEJ JEJ MAMUSIE. SPRAWIŁEM ŻE DZIECKO PRZESTAŁO MÓWIC OBRAZLIWE SŁOWA W KIERUNKU DZIADKÓW I CAŁEJ MOJEJ RODZINY. LECZ TYDZIEN TEMU PRZYSZLEDL WNIOSEK O MAKSMALNE OGRANICZENIE SPOTKAN Z DZIECKIEM DO 1 GODZINY CO DWA TYGONIE W PIĄTEK I NIEDZELE. TLUMACZAC ZE GDY MAM DZIECKO U SIEBIE TO SPIE RAZEM Z KONKUBINĄ I DZIECKIEM W JEDNYM ŁÓŻKU, KOCHAMY SIE W TYM CZASIE I DZIECKO TO WSZYSTKO WIDZI. A NASTEPNIE PO PRZYJEZDZIE ZADAJE PONOĆ TRUDNE MATCE PYTANIA. DODATKOWO PODAŁA MNIE DO KOMORNIKA, CHOC ALIMENTY ZAWSZE PLACIEML REGULARNIE.JESLI JEST WJAKIEŚ ROZSĄDNE WYJŚCIE Z TEGO BAGNA TO PRODZĘ O POMOC. Z TEGO WSZYSTKIEGO NABAWIŁEM SIĘ NERWICY ŻOŁĄDKA, POSIWIAŁEM, RODZICE MÓWIĄ ŻE ZOSTAJE ZE MNIE CIEŃ. NIE CHCE MI SIĘ JUZ ŻYĆ. CZY W TYM WYPADKU DOBRYM WYJŚCIEM BEDZIE PODANIE JEJ O ROZWÓD? POMÓŻCIE BO JA TRACĘ NADZIEJE ZE MOŻE BYC DOBRZE!!!.
(GIBON)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

mikawi

2003-04-17 09:45:21

czy dobrym wyjściem w tym przypadku będzie podanie jej o rozwód???? Piszesz że żona jest dla ciebie codziennym koszmarem i pytasz sie czy rozwód to dobre wyjście? Chyba najlepsze. Co do kłamliwych oskarżeń - znajdź świadków którzy poświadczą że takie zdarzenia nie mogły miec miejsca, wskażą że twoja żona celowo kłamie. Co do alimentów - ZAWSZE trzymaj pokwitowania (przelewy bankowe, itp, nie dawaj żonie pieniędzy do ręki). Możesz pozwac żonę za bezprawne wszczęcie egzekucji komorniczej.

xenia1

2003-04-22 16:31:42

współczuje Ci, ale niestety przebywając z dzieckiem, powiniens zawsze miec jeszcze jakąś osobe z rodziny lub przyjaciól, wlaśnie po t by mieć swiadkow. Rozwód to jedyne Twoje wyjście. Kto jaką bronią walczy od takiej samej ginie. Idż do lekarza, lecz sie i bież zaświadczenia, opoiwiedz swoją histrie to też jest dowód w sądzie. Co to za matka skoro manipuluje dziećmi. To ona im robi wielką krzywde. Gra na ich emocjach, krzywi im psychike. Czy to jest zgodne z prawem?

xenia1

2003-04-22 16:34:29

współczuje Ci, ale niestety przebywając z dzieckiem, powiniens zawsze miec jeszcze jakąś osobe z rodziny lub przyjaciól, wlaśnie po t by mieć swiadkow. Rozwód to jedyne Twoje wyjście. Kto jaką bronią walczy od takiej samej ginie. Idż do lekarza, lecz sie i bież zaświadczenia, opowiedz swoją histrie to też jest dowód w sądzie. Co to za matka skoro manipuluje dziećmi. To ona im robi wielką krzywde. Gra na ich emocjach, krzywi im psychike. Czy to jest zgodne z prawem?

****3@**.**

2005-04-15 03:04:57

NIE WALCZ Z WIATRAKAMI WYLUZUJ SOBIE JA MAM TAKI SAM PRZYPADEK /OD 8 LATPO ROZWODZIE SETKI SPRAW W SĄDZIE-NIE MYLIĆ Z DZIESIĄTKAMI,BYŁEM SKAZANY ZA,, ZNĘCANIE "POZBAWIONY PRAW RODZICIELSKICH Z POWODU CYTUJĘ SŁOWA SĘDZIEGO,,BO NIE DAWAŁEM PREZENTÓW TAK JEST NAPISANE W UZASADNIENIU,ileś spraw opodwyżkę alimentów i wymyślone zapłaty za coś ,nawet podział majątku uzgodniła z sędzią bez mojej wiedzy/I SOBIE ODPUSCIŁEM WIZYTY NIE MAM JUŻ MAJĄTKU NIE MAM DOCHODÓW I TERAZ JEST OK. ZŁOŻYŁEM POZEW O OBNIŻENIE ALIMENTÓW NIE SPOTYKAM SIĘ Z DZIECKIEM .TERAZ WNOSI DO SĄDU ŻE NIE CHCĘ SIĘ SPOTYKAĆ Z DZIECKIEM /CO ZA PARANOJA/ZAŁOŻYŁEM DRUGĄ PEŁNOWARTOŚĆIOWĄ RODZINĘ MAM DWOJE WSPANIAŁYCH CHŁOPAKÓW NAWET TEŚCIOWA JEST OK. Ta była teraz to się dopiero wscieka pimpong jej nieżle pracuje lecz nie wiem czy zrozumiała swój błąd teraz ma ponad 40 l i nie wiem czy się znajdzie jeszcze jakiś jeleń który jak się dowie co to za ziółko będzie z nią dłużej na ile to jest konieczne /bez komentarza/

Bożena

2005-07-12 12:38:33

Toś Ty jeszcze nie napisał pozwu o rozwód ?! Na co Ty czekasz człowieku ? Za szykanowanie,składanie fałszywych zeznań oraz maltretowanie psychiczne grozi wyrok,tyle,że trzeba to udowodnić najlepiej NIE słowami

kobieta

2008-05-31 23:24:43

pomódl się za nią mocno daj posty Bogu Panu Jezusowi powież Mu Twoją sytuację, pość o wodzie i chlebie to pomaga i jest sprawdzone. W trudnych sytuacjach a będą nie poddawaj się bądż wytrwały, bież krzyż w rękę zły duch odejdzie i się dogadacie jestem tego PEWNA.

2008-08-26 15:45:34

naucz się pisać

Wika

2008-09-01 09:27:49

zaraz , 300 zł miesięcznie na jedno dziecko ? to daje 10 zł dziennie. Wyzyjesz za to ? to co się dziwisz , że żona się wściekła. jak bym miała zrobić dziecku sniadanie za 3 zł , obiad za 3 i kolacje za 3 też by mnie szlag trafiał . Jeżeli to co piszesz jest prawdą , to zostaw ją w cholerę i weź dobrego prawnika. jak zaczniesz płacić po np 800 zł na dziecko to ona się uspokoi i nie będzie stwarzać problemów.

doświadczona

2008-10-13 15:34:33

o czym ty piszesz babo. jakaś niedouczona jesteś. obowiązek utrzymania dziecka spada na oboje rodziców, a więc matka wg prawa rodzinnym powinna przeznaczyć na dzieci taką samą kwotę co ojciec. najpierw się dowiedz zanim bzdur na wypisujesz!!!

Mam

2017-08-11 22:27:35

Mój problem mam od kilku lat mam dwoje dzieci i żone psychopatomaterialistką. każdego dnia ma problem ze sobą i z nami uważa że jest naj mądrzejsza znęca się nad dziećmi bije pasem a mnie próbuje wciągnąc do jej zabawy. Wieczor to czysty koszmar kłotnia wywody zdnia znecanie się nad dziećmi i mycie podług za to można oberwać. Sprawdza konto i kupuje pierdoły jek za mało kasy to drze pyska o to co robię czyli uważa że nic a moja praca to 24godz na doba już mam problem z normalnym funkcjonowaniem. Teraz jak piszę po dzisiaj pomagałem śąsiadowi za podziękowanie to ona przyszła i zaczeła mieć pretęsje że akurat odpoczywamy zrobiła wywody z życia przy innych osobach i zaczeła mnie obrażać. Jestem załamany z życia jak by nie dzieci to dawno jużby nie się powie... . tesciowo taka sama to chyba ma rodzinne nie życze nikomu. Pozdrawiam i pomocy

kutara

2017-08-11 23:32:26

Kupić paszporty, prawo jazdy, legitymacje, wiza (Whats App +237 56302566 Na landryinks22@gmail.com Kupuj zarejestrowany i niezarejestrowany paszport wszystkich krajów.visas, biometryczny Paszport, stopień, prawo jazdy, dowody osobiste.Kultury szkoleniowe M GCSE, A-levels, świadectwa maturalne, GMAT, certyfikaty MCAT i LAST, świadectwa urodzenia, małżeństwa i zgonu, paszporty i nowości Nowe pakiety Identity, replikowane, fałszywe Stopnie naukowe / dyplomy z większości instytucji ponadpodstawowych z całego świata (mamy ponad 3000 plików szablonów) wszystkie Aby wyszukać 100% identyczne z oryginałem. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu i materiałów do produkcji autentycznych i fałszerstw Wszystkie tajne cechy prawdziwych paszportów są starannie powielane w odniesieniu do naszych zarejestrowanych i niezarejestrowanych dokumentów. E-mail: ------------------ landryinks22@gmail.com WhatsApp: ---------------- +237 56302566 Skype: ------------------- moore.mansky Jesteśmy w stanie wyprodukować następujące elementy: REAL brytyjski paszport. ATP Challenger Tour Tenis. REAL francuski paszport. REAL amerykański paszport. REAL rosyjski paszport. REAL Japonia paszport. Paszport REAL CHINESSE. Zarejestrowany i nie zarejestrowany paszport brytyjski. Zarejestrowany i niezarejestrowany paszport CANANIAN. Zarejestrowany i nie zarejestrowany francuski paszport. Zarejestrowany i nie zarejestrowany amerykański paszport. Zarejestrowany i niezarejestrowany paszport rosyjski. Zarejestrowany i nie zarejestrowany paszport japoński. Zarejestrowany i niezarejestrowany paszport CHINESSE. Zarejestrowany i niezarejestrowany PASZPORT PASZPORTOWY DLA PAŃSTW UNII EUROPEJSKIEJ. E-mail: ------------------ landryinks22@gmail.com WhatsApp: ---------------- +237 56302566 Skype: ------------------- moore.mansky Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty w USA (Stany Zjednoczone) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane australijskie paszporty, Kupuj zarejestrowane i niepubliczne paszporty w Belgii, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty Brazylii (Brazylia) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane kanadyjskie kanadyjskie kanadyjskie kanadyjskie paszporty, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty fińskie (Finlandia) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane francuskie (Francja) paszporty, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane niemieckie (Niemcy) paszporty, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty holenderskie (Holandia / Holandia) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane Izrael Paszporty, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane Wielka Brytania (Wielka Brytania) Paszporty, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty hiszpańskie (hiszpański) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty meksykańskie (Meksyk) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty RPA. Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane australijskie prawa jazdy, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane kanadyjskie prawa jazdy, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane francuskie prawa jazdy (francuski) Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane holenderskie (holenderskie / holenderskie) prawa jazdy Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane niemieckie (niemieckie) prawa jazdy, Kupuj zarejestrowane i niepubliczne Wielka Brytania (Wielka Brytania) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty dyplomatyczne, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty w USA (Stany Zjednoczone) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane australijskie paszporty, Kupuj zarejestrowane i niepubliczne paszporty w Belgii, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty Brazylii (Brazylia) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane kanadyjskie kanadyjskie kanadyjskie kanadyjskie paszporty, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty fińskie (Finlandia) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane francuskie (Francja) paszporty, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane niemieckie (Niemcy) paszporty, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty holenderskie (niderlandzkie / niderlandzkie) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane Izrael Paszporty, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane Wielka Brytania (Wielka Brytania) Paszporty, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty hiszpańskie (hiszpański) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty meksykańskie (Meksyk) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty RPA. Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane australijskie prawa jazdy, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane kanadyjskie prawa jazdy, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane francuskie prawa jazdy (francuski) Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane holenderskie (holenderskie / holenderskie) prawa jazdy

kutara

2017-08-11 23:32:57

Kupić paszporty, prawo jazdy, legitymacje, wiza (Whats App +237 56302566 Na landryinks22@gmail.com Kupuj zarejestrowany i niezarejestrowany paszport wszystkich krajów.visas, biometryczny Paszport, stopień, prawo jazdy, dowody osobiste.Kultury szkoleniowe M GCSE, A-levels, świadectwa maturalne, GMAT, certyfikaty MCAT i LAST, świadectwa urodzenia, małżeństwa i zgonu, paszporty i nowości Nowe pakiety Identity, replikowane, fałszywe Stopnie naukowe / dyplomy z większości instytucji ponadpodstawowych z całego świata (mamy ponad 3000 plików szablonów) wszystkie Aby wyszukać 100% identyczne z oryginałem. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu i materiałów do produkcji autentycznych i fałszerstw Wszystkie tajne cechy prawdziwych paszportów są starannie powielane w odniesieniu do naszych zarejestrowanych i niezarejestrowanych dokumentów. E-mail: ------------------ landryinks22@gmail.com WhatsApp: ---------------- +237 56302566 Skype: ------------------- moore.mansky Jesteśmy w stanie wyprodukować następujące elementy: REAL brytyjski paszport. ATP Challenger Tour Tenis. REAL francuski paszport. REAL amerykański paszport. REAL rosyjski paszport. REAL Japonia paszport. Paszport REAL CHINESSE. Zarejestrowany i nie zarejestrowany paszport brytyjski. Zarejestrowany i niezarejestrowany paszport CANANIAN. Zarejestrowany i nie zarejestrowany francuski paszport. Zarejestrowany i nie zarejestrowany amerykański paszport. Zarejestrowany i niezarejestrowany paszport rosyjski. Zarejestrowany i nie zarejestrowany paszport japoński. Zarejestrowany i niezarejestrowany paszport CHINESSE. Zarejestrowany i niezarejestrowany PASZPORT PASZPORTOWY DLA PAŃSTW UNII EUROPEJSKIEJ. E-mail: ------------------ landryinks22@gmail.com WhatsApp: ---------------- +237 56302566 Skype: ------------------- moore.mansky Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty w USA (Stany Zjednoczone) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane australijskie paszporty, Kupuj zarejestrowane i niepubliczne paszporty w Belgii, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty Brazylii (Brazylia) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane kanadyjskie kanadyjskie kanadyjskie kanadyjskie paszporty, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty fińskie (Finlandia) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane francuskie (Francja) paszporty, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane niemieckie (Niemcy) paszporty, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty holenderskie (Holandia / Holandia) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane Izrael Paszporty, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane Wielka Brytania (Wielka Brytania) Paszporty, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty hiszpańskie (hiszpański) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty meksykańskie (Meksyk) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty RPA. Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane australijskie prawa jazdy, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane kanadyjskie prawa jazdy, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane francuskie prawa jazdy (francuski) Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane holenderskie (holenderskie / holenderskie) prawa jazdy Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane niemieckie (niemieckie) prawa jazdy, Kupuj zarejestrowane i niepubliczne Wielka Brytania (Wielka Brytania) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty dyplomatyczne, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty w USA (Stany Zjednoczone) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane australijskie paszporty, Kupuj zarejestrowane i niepubliczne paszporty w Belgii, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty Brazylii (Brazylia) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane kanadyjskie kanadyjskie kanadyjskie kanadyjskie paszporty, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty fińskie (Finlandia) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane francuskie (Francja) paszporty, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane niemieckie (Niemcy) paszporty, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane paszporty holenderskie (niderlandzkie / niderlandzkie) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane Izrael Paszporty, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane Wielka Brytania (Wielka Brytania) Paszporty, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty hiszpańskie (hiszpański) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty meksykańskie (Meksyk) Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane paszporty RPA. Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane australijskie prawa jazdy, Kupuj zarejestrowane i nie zarejestrowane kanadyjskie prawa jazdy, Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane francuskie prawa jazdy (francuski) Kupuj zarejestrowane i niezarejestrowane holenderskie (holenderskie / holenderskie) prawa jazdy

sonycookoil

2022-05-13 13:27:29

Cow/ Ox Gallstones available Brand Name:Cow Gallstones Packaging & Delivery Packaging Detail: Plastic non breakable Egg size cartons with bubble PP Delivery Detail: 5 days Specifications Cow /Ox Gallstones for sale for (wholestone / brokenstone ratio is 80% / 20% ) We are full time exporter of high quality natural ox gallstone. Our product obtained from disease free cattle. We can supply up to 10 Kg. monthly. Shipment prompt by air courier (DHL). Price depends on ratio of wholestone / brokenstone. wholestone / brokenstone ratio is 80% / 20% wholestone / brokenstone ratio is 70%/30% wholestone / brokenstone ratio is 60%/40% Functions: To clear heat and release toxins. To eliminate endogenous wind and stop convulsions. to resolve phlegm and promote resuscitation.If you wish to try out what we have,then we will be so much pleased to get your inquiry. Contact us on our direct email or whatsapp number. Email: (sonycookoil@gmail.com) Whatsapp: +90 5528053346

sonycookoil

2022-05-13 13:29:40

Dostępne kamienie żółciowe krowy/wół Nazwa marki: kamienie żółciowe krowy pakowanie i dostawa Szczegóły dotyczące opakowania: Plastikowe, nietłukące się kartony w rozmiarze jajka z bąbelkowym PP Szczegóły dostawy: 5 dni Specyfikacje Sprzedam kamienie żółciowe krowy / wołu (stosunek kamienia do kamienia łamanego wynosi 80% / 20%) Jesteśmy pełnoetatowym eksporterem wysokiej jakości naturalnego kamienia żółciowego wołu. Nasz produkt uzyskany z bydła wolnego od chorób. Możemy dostarczyć do 10 kg. miesięczny. Szybka wysyłka kurierem lotniczym (DHL). Cena zależy od stosunku kamienia pełnoziarnistego do kamienia łamanego. stosunek całego kamienia do kamienia łamanego wynosi 80% / 20% stosunek całego kamienia do kamienia łamanego wynosi 70%/30% stosunek całego kamienia do kamienia łamanego wynosi 60%/40% Funkcje: Oczyszczanie ciepła i uwalnianie toksyn. Aby wyeliminować wiatry endogenne i zatrzymać drgawki. aby rozwiązać problem flegmy i promować resuscytację. Jeśli chcesz wypróbować to, co my mamy, będziemy bardzo zadowoleni z otrzymania twojego zapytania. Skontaktuj się z nami na nasz bezpośredni e-mail lub numer WhatsApp. E-mail: (sonycookoil@gmail.com) Whatsapp: +90 5528053346

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM